No to czas na kolejną grę przeglądarkową w stylu Bejeweled Blitz, a dokładnie match 3, dopasuj trzy, na facebooku. Znacie już te gry na wylot, więc przeglądarkowa gra Booty Quest będzie dla każdego kolejnym klonem, będziemy znowu dopasowywać kolorowe kamienie do siebie, więc już teraz pomyślcie jak bardzo gra była inspirowana przez hit od studia Popcap. W sumie największą różnicą między Booty Quest, a innymi grami match 3 na facebooku jest czas, a dokładnie mamy tutaj 90 sekund na zdobycie jak najwyższego wyniku, a nie tak jak u konkurencji tylko 60. W sumie jak dla mnie to brzmi jakby był to kolejny tryb gry w Bejeweled Blitz.

Booty Quest


Jak już pewnie się domyśliliście się po samej nazie, Booty Quest tematyką odniesie się do pirackich schematów. Zobaczymy tutaj skrzynię skarbów oświeconą przez złoto i opuszczoną tropikalną wyspę w tle, a także z pomocą nam przyjdzie papuga, która podzieli się z nami wszelkim doświadczeniem na temat gry. Jednak jeśli już zaczniemy grać to czar tematyki pirackiej szybko pryśnie, a przysłonią to wszystko świecące, kolorowe klejnoty, które przypominać nam będą nic innego jak te znane z Bejeweled, a także możecie przy okazji zapomnieć w którą z tych gier aktualnie gracie.
W sumie na chwilę rozgrywka dość przyjemna, ale tylko na pewien czas, dopasowujemy minimalnie po trzy takie same klejnoty tak wkoło. Kiedy zbierzenie cztery albo i więcej to stworzymy eksplodujący kawałek, dzięki któremu zbierzemy ekstra punkty. Nie ma tutaj żadnych power-upów możliwych do zakupienia, a tylko jesteśmy wynagradzani w trakcie gry bonusami o ile zbierzemy więcej niż 3 takie same klejnoty.

Booty Quest

Wszechobecny ranking w Booty Quest pozwala nam porównać nasze punkty z innymi znajomymi, o ile grają wogóle w tą grę, a także mamy w grze sporą ilość odznaczeń do zebrania. W międzyczasie czy zauważyliście, że macie ograniczoną ilość rozgrywek w danym okresie czasu? A no, jest coś w stylu serduszek i czas pod nimi, jeśli się one skończą musimy poczekać, aż zakończy się odliczanie I możemy grać dalej, chyba że jest ktoś na tyle głupi aby dokupować życia za realną kasę poprzez opcję premium.


W sumie największym problemem w Booty Quest jest brak wypolerowania grafiki i nowych funkcji i tak naprawdę nie widzę powodu aby pozostać akurat przy tym klonie Bejeweled Blitz. No chyba, że ktoś docenia różnicę 30 sekund w przeciwieństwie do innych gier tego typu. Ale jeśli nie zależy wam na czasie to nie widzę powodu aby uruchamiać ową grę na facebooku.


Gry podobne