Okręt wojenny w Boom Beach to statek, który strzeże twojego archipelagu, który odblokowuje się na poziomie 10 kwatery głównej! Pozwala wziąć udział w bitwach PvP (Player vs. Player)!

Musisz ulepszyć swój okręt wojenny, zbierając Tokeny ulepszeń (Upgrade Tokens) i Tokeny Odblokowań (Unlock Tokens) z wygranych bitew.


Będziesz musiał podjąć decyzję, jak wydać te zasoby w drzewie technologicznym, wybrać ulepszenie / odblokowanie obrony lub oddziałów. Przy każdym Ulepszeniu / Odblokowaniu efekt będzie od razu dostępny.

Okręt ma unikalne Budynki zwane Maszynowniami (Engine Rooms), na których powinieneś skupić się, aby odnieść zwycięstwo. Jeśli zostaną przejęte to bitwa się skończy.

Podczas sezonu będzie można zdobyć więcej maszynowni do strategicznego rozmieszczenia. Każdy sezon będzie trwał przez określony czas, co zostanie pokazane w grze. Postęp zostanie zresetowany, abyś mógł rozpocząć nowy sezon, a im wyższa ranga na koniec sezonu, tym wyżej zaczniesz w następnym sezonie.


Przepływ drzewa technologicznego również zmieni się z sezonu na sezon. Wspinaj się po szczeblach dzięki zupełnie nowej Trophy Road i zdobywaj jeszcze więcej nagród! Okręty wojenne to funkcja walki w czasie rzeczywistym w trybie PvP. Oznacza to, że będziesz walczył z okrętem przeciwnika w tym samym czasie, gdy atakuje on twój.

Drzewko technologiczne

Drzewo technologiczne to miejsce, w którym wybierasz elementy do odblokowania i ulepszenia, od budynków obronnych, żołnierzy, umiejętności łodzi, posągów i innych.

Korzystając z tokenów ulepszania i odblokowywania, które wygrywasz w bitwie, to ty, Dowódco, decydujesz o tym, co z nimi zrobisz dalej!


Drzewo technologiczne będzie zmieniało swój układ co sezon, aby wprowadzać urozmaicenie pór roku i strategiczną rozgrywkę.

Im więcej przedmiotów odblokujesz i ulepszysz, tym wyższy będzie twój poziom techniki, dzięki czemu będziesz silniejszy i będziesz mógł odblokować jeszcze więcej przedmiotów w drzewie technologicznym.

Jak rozbudować okręt wojenny?

Walcząc z innymi graczami oraz zdobywając Tokeny Ulepszenia i Odblokowania, możesz rozbudować swoje Okręty.

Odblokowywanie i ulepszanie przedmiotów na drzewie technologicznym zapewni wyższy poziom techniki.

Podczas sezonu będziesz w stanie odblokować więcej przestrzeni i więcej budynków dla swojego okrętu wojennego, jeśli osiągniesz wymagany poziom techniki.

Żetony / Tokeny Odblokowujące i Ulepszeń

Tokeny Odblokowujące są zasobami używanymi do odblokowywania Budynków Obronnych, Żołnierzy, Umiejętności Łodzi, Ulepszeń i innych elementów z Drzewa Technologii.

Żetony ulepszeń to zasoby potrzebne do ulepszenia budynków obronnych, żołnierzy, zdolności łodzi z bronią, ulepszeń i innych elementów z drzewa technologicznego.

Co to są maszynownie?

Maszynownie pomagają zasilać okręt wojenny i utrzymywać go w ruchu. Będziesz dążył do zniszczenia Maszynowni przeciwników, aby wygrać bitwy!

Zdecydowanie zalecamy posiadanie wokół nich dobrych Budynków Obronnych, aby były bezpieczne i chronione!

Jakie nagrody otrzymam walcząc?

Oprócz uprawnień do przechwalania się, dostaniesz również tokeny odblokowujące, ulepszenia, zasoby, fragmenty posągów, odłamki, Intel i wiele więcej!

W zależności od końcowej pozycji na koniec sezonu będziesz mógł zdobyć wspaniałe trofea, które zaprezentujesz światu.

Te trofea będą dostępne do wyświetlania w głównej bazie i okręcie wojennym.

Trofea, które możesz zdobyć z okrętów wojennych to:

 • Kamienne trofeum okrętów wojennych
 • Żelazne trofeum okrętów wojennych
 • Złote trofeum okrętów wojennych
 • Diamentowe trofeum okrętów wojennych
 • Legendarne trofeum okrętów wojennych

Masz również szansę pokazania swoich osiągnięć w skali globalnej, dzięki Trophyboard liderów! Podobnie jak normalne Trofeum Okrętu Wojennego, różnią się one w zależności od miejsca, które osiągnąłeś w Tabeli Liderów, więc każdy, kto zdoła dotrzeć do Top 500, Top 50, Top 5 lub # 1, będzie mógł wystawić to Trofeum na obu bazach.

Im wyższy stopień osiągniesz, tym lepsze zdobędziesz trofeum! Jak daleko możesz zajść?

Uwaga: Możesz zdobyć tylko jeden z tych Trofeów, ale ich zdobycie zapewnia statystyki okrętów wojennych we wszystkich porach roku!

Jak działają bitwy okrętów wojennych?

Masz 1 minutę na zwiad, a następnie 4 minuty na zakończenie ataku. Zwycięzcą zostaje ten kto ma najwięcej maszynowni na koniec bitwy.

Jeśli zarówno ty jak i twój przeciwnik macie tę sama liczbę maszynowni to zostaje ogłoszony remis.

Sytuacja Tiebreakera:

W tej sytuacji zwycięża osoba, która zadaje przeciwnikowi najwięcej obrażeń. Obrażenia oblicza się jako % całkowitej wartości zdrowia budynku, więc nawet obniżenie Wieży Snajperskiej do połowy zdrowia może się liczyć.

Wreszcie, jeśli zarówno ty, jak i twój przeciwnik zadali sobie tyle samo obrażeń, brany jest pod uwagę pozostały czas (w sekundach). Oznacza to, że wygrywa ten, kto miał najszybszy atak.

Jeśli obaj gracze poświęcają tyle samo czasu na swoje ataki, walka kończy się remisem. Pamiętaj, że CZAS będzie liczony od momentu rozpoczęcia ataku. Czas zwiadu nie będzie brany pod uwagę, więc nie spiesz się i przygotuj się dobrze do ataku.

Zdobyte skrzynie podczas walk

Skrzynie okrętów wojennych mogą nagradzać cię zasobami, Intelem, fragmentami, odłamkami oraz żetonami odblokowania / ulepszenia, które pomogą ci się rozwijać przez cały sezon.

Aby zdobyć skrzynię, musisz podczas bitwy zniszczyć określoną liczbę maszynowni.

Będziesz mieć do dyspozycji 4 skrzynie w jednym momencie.

Skrzynie są podzielone na sześć poziomów:

 • Drewno
 • Kamień
 • Żelazne
 • Złote
 • Diamentowe
 • Legendarne

Skrzynie odzwierciedlają aktualny poziom, na którym się znajdujesz, więc jeśli awansujesz, to i twoje skrzynie awansują.


Gry podobne