Bodyboarding jest nowym wymiarem surfingu, ale i tutaj osoba uprawiająca tą dyscyplinę korzysta z deski i siły fal morskich. A różnica zasadnicza to, że surfing przy tym jest sportem dla dzieciaków i tchórzy, tutaj fale mają po 3 metry wysokości, a nie stoimy na desce lecz cały czas przebywamy na niej w pozycji leżącej.

Grę, którą chcę Wam przedstawić jest produkcją rozgrywaną na portalu społecznościowym Facebook. Dlatego też nie musimy nic pobierać i można zagrać bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową.


Znajdziemy tutaj oczywiście dość dobrze rozbudowany tutorial, dzięki któremu łatwo zapoznamy się z tajnikami sterowania podczas coraz większy fal. Więc jeśli nie chcemy spaść i przedwcześnie zakończyć gry musimy go jakoś przecierpieć. Dość dobre i zręczne poruszanie się po falach wymaga od nas kontrolowania prędkości, a także wybrania odpowiedniego miejsca na fali. Całość sterowania załatwiamy kursorem myszy.

Całość rozgrywki złożona jest z turniejów pomiędzy użytkownikami portalu. Są tutaj także elementy RPG, gdyż wraz z naszymi lepszymi wynikami, poprawiane są nasze statystyki, a co pozwala na konkurencje już z coraz silniejszymi przeciwnikami.


Gry podobne