To jest prymitywny świat, świat, w którym panuje odwieczne prawo dżungli. W tym niegościnnym świecie przetrwają tylko najlepiej przystosowani. Możesz w nim być myśliwym bądź zwierzyną łowną. Jeśli odziedziczyłeś instynkt łowiecki po przodkach, jesteś odważny i pewny siebie, lubisz zagrożenia i nowe wyzwania to świat MMORPG Bloody Hunter stoi przed tobą otworem.

Bloody Hunter to gra MMORPG wydana przez koreańską firmę CJ Entertainment Company. Po bardzo reklamowanych beta testach przyszła czas na etap drugi tych testów, które przyciągnęły już większą uwagę internautów. Ale spytacie dlaczego? Ponieważ gra to jedna krwawa jadka. Pełno krwi i przemocy, kierowana została głównie do odbiorców pełnoletnich.


Dlatego, w porównaniu z innymi grami tego samego typu, w grze avatary cieszą się znacznie większą szybkością wzrostu, prawie czterokrotną. Mówi się, że jednym z najbardziej utrzymywanych design’ów tej gry polega na tym, że gracze mogą cieszyć się w zróżnicowanymi doświadczeniami i odpowiednimi nagródami zgodnie z własnymi umiejętnościami . Bardziej sprawne techniki możemy nabyć bądź wypracować.

Gracze mogą kontrolować swoje wirtualne wcielenia do bardzo drastycznych czynności. Oprócz tego warto także dodać, iż produkcja ta posiada bardzo zróżnicowane misje, ciekawy system PvP i wspaniały styl graficzny. Na przykład, wszechobecna krew w grze została przedstawiona obrazowo i artystycznie, które przenika cały obraz.


Gry podobne