Oficjalna, koreańska strona gry MMO Bless ujawniło nieco nowych koncepcji artystycznych, które ukazują nam trzy rasy, które zamieszkują południową część kontynentu. Do tej pory wiemy, że w Bless pojawi się 10 ras i dwie frakcje. Każda rasa ma przypisane w grze swoje miejsce urodzenia i oczywiście posiada własną historię, z którą możemy się zapoznać dzięki udostępnianym informacjom na stronie.Ogólnie znajdziemy tam informacje na temat tylko trzech z dziesięciu ras: Amistad (Ludzie), Aqua Elf i Pantera (Orki).

 


mapa świata

 

W świecie, z którego pochodzą Amistad wiele budynków zostało zniszczonych w trakcie licznych wojen, ekonomia praktycznie całkowicie upadła, ale nie da się ukryć, że to jedna z najpiękniejszych scenerii w grze.


 

Amistad - Ludzie

 


Aqua Elf: Kiedyś żyli w lasach, ale musieli się przesiedlić z powodu wojny domowej. Stworzyli miasto unoszące się na wodzie, a Wieża Destrukcji jest miejscem ich narodzin.

 

Aqua Elf

 

Pantera to jedna z najstarszych ras w Bless, mogą zmieniać swoją formę upodobniając się do bestii i jak na razie żyją sobie spokojnie na pustyni.

Pantera


Gry podobne