Postanowiliśmy stworzyć dziś poradnik o zarabianiu pieniędzy w grze BitLife na Androida, aby ułatwić Wam postępy w grze.

BitLife – Life Simulator to z pozoru prosta gra. Z pozoru, bo w rzeczywistości to labirynt trudnych decyzji i mrocznych ścieżek, którymi naprawdę nie chcesz podążać na ślepo. Zaufajcie nam.


Jedną rzeczą, która ułatwia całą rozgrywkę, jest wiedza o tym jak zarabiać pieniądze – i to zarabiać ich bardzo dużo. Oto nasze najlepsze wskazówki do gry, skupcie się.

 • Ucz się pilnie! – Ucz się pilnie każdego roku w szkole. Rób to co rok, ponieważ pod koniec zajęć szkolnych otrzymasz lepszą ocenę – co może skutkować stypendium i zwiększyć szanse na dostanie się na lepszą uczelnię lub uniwersytet.
 • Emerytura – Pomyśl o przejściu na emeryturę, kiedy już podejmiesz pracę. W zależności od wykonywanej pracy możesz nie otrzymać emerytury i pozostać na dość wysokim poziomie, jeśli chodzi o zarabianie dalszej gotówki.
 • Opieka rodzicielska – Do rodziców zawsze możesz zgłosić się po gotówkę, bez względu na wiek. Nie wstydź się prosić mamy i taty o fundusze, bo czasami odrobina wsparcia od nich pozwoli Ci zajść daleko.
 • Zawsze wykonuj zajęcia, które są darmowe lub tanie, takie jak medytacja i siłownia (sprawdź, czy Twoi rodzice dadzą Ci pieniądze na to drugie). Mogą wydawać się bezcelowe, ale w dłuższej perspektywie mają ogromne pozytywne skutki, co może skutkować większą ilością pieniędzy. Zaufaj nam – rozpocznij medytację.
 • Wybór tego, w czym się specjalizujesz, jest kluczem do tego, jaką pracę otrzymasz. Staraj się uczęszczać na kursy, które pomogą Ci znaleźć zatrudnienie na solidnych, dobrze płatnych stanowiskach – takich jak lekarz, prawnik, polityk i tak dalej.

 

 • Jest mało prawdopodobne, że wygrasz, ale upewnij się, że kupujesz losy na loterię. Szanse na trafienie jackpota są wyższe w BitLife – Life Simulator niż w prawdziwym życiu, a jeśli wygrasz… cóż, powiedzmy, że będziesz ustawiony na całe życie.
 • Zwróć uwagę, w jakim kraju mieszkasz. Czasami znajdziesz się w miejscu, w którym trudno jest zarobić dużo pieniędzy. Jeśli tak jest, postaraj się jak najszybciej wyemigrować.
 • Staraj się kupować nieruchomości tak szybko, jak jest to możliwe lub wykonalne finansowo. Gdy jesteś na rynku nieruchomości, sprawy stają się nieco łatwiejsze, ale upewnij się, że sprzedajesz tak często, jak to możliwe – najlepiej przynajmniej raz w roku. Posortuj cykl kupna i sprzedaży, a powinieneś być w stanie osiągnąć bardzo dobry zysk z roku na rok. Jedna rzecz do zapamiętania, jeśli możesz utrzymać swoją nieruchomość przez lata, zwiększy to twoje zyski.
 • Możesz się ożenić z bogatą osobą, jeśli starasz się zarobić dużo. Jeśli chcesz, możesz się z taką osobą rozwieść i zabrać połowę jej pieniędzy. Ka-ching!
 • Jeśli kogoś poślubisz, tobie da to pewien klin finansowy, ale pamiętaj również o swoich rodzicach. Traktuj ich dobrze, a możesz po nich odziedziczyć majątek.
 • Zostań aktorem lub gwiazdą filmów dla dorosłych. Pokaż się w mediach społecznościowych – to pewny sposób na zwiększenie wynagrodzenia. Gdy świat dowie się, kim jesteś, twoja pensja wzrośnie.
 • Zostań kieszonkowcem lub kradnij samochody. Kieszonkowcy są w BitLife znacznie mniej mile widziani niż złodzieje samochodów. Jest mało prawdopodobne, że zostaniesz uwięziony za drobną kradzież, ale ma to znacznie mniejsze zyski niż kradzież i sprzedaż samochodu.
 • Nie radzę iść w kierunku obstawiania zakładów itp., ponieważ bardzo łatwo jest stracić duże stosy gotówki, nigdy nie wygrywając. Ale kas.yno to idealne miejsce, aby iść na całość i wrócić do domu z kieszenią pełną gotówki.

Gry podobne