Teraz, gdy aktualizacja sportowa przeniknęła do BitLife, gracze chcą spróbować swoich sił w karierze lekkoatletycznej! Chociaż zostanie zawodowcem w prawdziwym życiu jest szczególnie trudne, jeśli chcesz spełnić swoje marzenia w tej grze, w rzeczywistości nie jest to zbyt trudne. Musisz tylko upewnić się, że twoja postać ma wystarczająco dużo atletyki, a potem po prostu musisz wziąć udział w sporcie, do którego chciałbyś się przyłączyć, np, gdybyś chciał zostać piłkarzem!

Jak zostać sportowcem?

Aby zostać zawodowym sportowcem w BitLife, musisz upewnić się, że masz wysoką ocenę wysportowania. Jest to w większości ukryta statystyka i zazwyczaj zobaczysz ją tylko wtedy, gdy spróbujesz dołączyć do sportu w szkole lub stać się częścią zespołu. Aby podnieść statystykę, musisz jak najszybciej zacząć ćwiczyć. Obejmuje to uprawianie sztuk walki i długie spacery. Gdy będziesz wystarczająco duży, możesz dołączyć do drużyny sportowej w liceum, a następnie na uniwersytecie. Stamtąd możesz dołączyć do zespołu z liceum lub możesz zostać powołany na studia!


Po pierwsze, będziesz musiał zdobyć atletyzm. Jak wspomniano, statystyka jest ukryta, chyba że wzmocniłeś ją w God Mode, kiedy zaczynałeś swoją postać. Tak więc w wieku 8 lat możesz zacząć uprawiać sztuki walki i spacerować. Wykonuj oba te zadania raz w roku i upewnij się, że wybrałeś opcję Speed ​​​​Walk i szedłeś przez maksymalny czas. Po ukończeniu 12 lat możesz zacząć chodzić na siłownię. Rób to każdego roku, aż do liceum. Kiedy już tam jesteś, powinieneś mieć maksymalne statystyki na ten moment lub przynajmniej być blisko. Następnie możesz spróbować swoich sił w drużynie, w której w końcu poznasz statystyki dotyczące atletyki.

Upewnij się, że ćwiczysz każdego roku w liceum i bądź na bieżąco z chodzeniem na siłownię. Po ukończeniu studiów możesz bezpośrednio wypróbować wybrany przez siebie zespół lub udać się na uniwersytet i potencjalnie zostać tam powołanym do drużyny. Dostaniesz słaby pierwszy kontrakt, jeśli zdecydujesz się na liceum, więc warto pójść na uniwersytet. Jeśli pójdziesz do college’u, możesz dołączyć do zespołu, a następnie ciężko ćwiczyć każdego roku. Po ukończeniu studiów możesz kwalifikować się do projektu. Jeśli pójdziesz bez projektu, nadal możesz wypróbować drużynę.

Gdy już będziesz w swoim zespole, będziesz chciał ćwiczyć i pracować nad swoimi umiejętnościami. Istnieje również możliwość trenowania co będziesz chciał robić raz w roku. Musisz zrobić każdą rzecz tylko raz, aby uzyskać z nich dodatkową korzyść, więc nie odczuwaj potrzeby powtarzania ich w kółko każdego roku.


Po dołączeniu do zespołu staniesz się sławny, co otwiera kilka dodatkowych opcji, które pozwolą zarobić trochę pieniędzy. Jeśli nadal będziesz grać na wysokim poziomie, w końcu otworzysz statystykę wielkości, którą możesz zwiększyć ćwicząc i będąc w zwycięskiej drużynie!


Gry podobne