Dziś mam dla was krótki poradnik do Big Farm odnośnie licencji górniczych na wydobycie złota w kopalni. Z racji dużej liczby pytań na temat tego „jak zdobywać taką licencję” postanowiłem co nieco skrobnąć, abyście nie szukali po bezdrożach internetu wątpliwej jakości informacji.

Pierwszą licencję górnicza na wydobycie złota otrzymamy za wykonanie zadania, w którym musimy podnieść poziom kopalni złota na drugi. Dalej pojawiają się schodni bo kolejne licencje już nie jest tak łatwo zdobyć i można to jedynie zrobić dzięki eventowi Prime Day, w którym musimy wydać prawdziwe pieniądze na zakup złota i to liczy się jedynie określona ilość. Jeśli to zrobimy w trakcie trwania eventu to otrzymamy 25 licencji na wydobycie złota w kopalni.


Czym jest Prime Day?

Jak wspomniałem to event i gdy jest on w trakcie trwania to pod nazwą naszej farmy pokazuje się skrzynia otoczona złotą obwódką. Oprócz wspomnianych licencji można zdobyć również wiele innych nagród, ale my skupiamy się na tych 25 licencjach.

Prime Day zapełnianie zbiornika

Jednak, aby osiągnąć sukces skrzynia o której wspomniałem musi zapełnić się złotem i to już nasze zadanie, a wchodzi tam 50 tysięcy tego kruszcu, więc całkiem sporo. Jeśli zbiornika nie zapełnimy to możemy zapomnieć o darmowych licencjach.Gry podobne