BeGone to gra FPS (First Person Shooter), w którą możemy zagrać już poprzez popularnej przeglądarki internetowe. Jedynym wymogiem, aby grać za darmo jest zainstalowanie małego pluginu i możemy spokojnie zaczynać zabawę. Jest to typowa strzelanka, gdzie dwie drużyny starają się nawzajem się pokonać i tylko jedna z nich może wyjść zwycięsko z całej potyczki.

Nie musimy się nawet rejestrować, wystarczy odwiedzić stronę gry, zainstalować plugin i zacząć strzelać do wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka.


Opis gry BeGone

BeGone to prosta gra, coś jak klasyczny Counter Strike bez wielkiego wyboru broni, trybów broni i map. Ot szybka, prosta w obsłudze gra, która zadowoli niedzielnych graczy, albo tych, którzy przez chwilę chcą na czymś wyładować skumulowaną agresję.

Aby wygrać rundę należy wyeliminować całą drużynę przeciwną. Każde zabicie, albo asysta w owym procederze dodaje na nasze konta nieco gotówki. Wygrana również przynosi dodatkowe zysku. Kasa może być wydana na nową broń, która przyniesie nam większą przewagę w dalszej rozgrywce. W BeGone jest wiele broni do wyboru, ale wydawcy gry zapowiedzieli, że będą dodawać kolejne w miarę rozwoju gry. Na samym początku widzimy jedynie do wyboru karabin, snajperski karabin i shotguna, ale zaczniemy zabawę z podstawowym karabinem maszynowym. Jeśli zabraknie nam amunicji to możemy przejść do walki wręcz i powalać kolejnych przeciwników. Oczywiście na mapach pokazują się losowo paczki z amunicją.

BeGone 004


W grze jest dostępna póki co jedna mapa gry, gdzie zmieszczą się dwie drużyny po sześciu graczy. Możemy biegać, skakać i strzelać, ale mimo braku funkcjonalności, które posiadają nowoczesne gry FPS dalej BeGone jest fantastyczną zabawą na długie godziny.

Grafika jest zaskakująco dobra jak na przeglądarkową grę, oczywiście nie jest porównywalna do tej jaką widzimy w dzisiejszych shooterach, ale jest w sam raz. Nawet dźwięki i muzyka choć standardowe to doskonale spełniają swoją rolę, ale powiedzcie mi, czego więcej oczekiwać po tak prostej rozgrywce? Chcecie się przyglądać w tafli jeziora czy strzelać, zabijać i wygrywać?

BeGone jest darmową grą i możemy w nią grać już bez rejestracji, po prostu tworzymy naszą tymczasową osobowość, ale oczywiście można zmienić nick tak, aby był personalnie przypisany do nasz samych.


Definitywnie nie jest to zaawansowana produkcja, ale przy tak niewielkich wymaganiach, przy tak dobrej zabawie to chyba już nie ma najmniejszego znaczenia.


Gry podobne