Studia Shiver Entertainment i Nexon Mobilne zapowiedziały nową grę mobilną Beasts vs Bots, która będzie wspaniałym dodatkiem dla osób kochających gry o budowaniu jak i strategii czasu rzeczywistego (RTS). Gra oferuje synchroniczne walki PvP, więc będzie się działo i nikt nie może czuć się tutaj bezpieczny.

Akcja gry Beasts vs Bots rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie Ziemia została zaatakowana przez nieznanego pochodzenia insekty-roboty. Jednak jak się okazuje ich przybycie przywróciło do życia antyczne bestie, które do tej pory hibernowały gdzieś głęboko pod powierzchnią naszej planety. Bestie te rozpoczynają obronę swojej planety, podczas gdy roboty próbują zagrabić jak najwięcej surowców.


W grze gracze mogą sami wybrać po której stronie konfliktu chcą się opowiedzieć. Następnie rozpoczyna się proces budowy bazy, ale do tego potrzebne są różne surowce jak choćby stal. W bazie można postawić budynki obronne jak i ofensywne. Walk nie unikniemy, gdyż to właśnie one będą największym źródłem surowców, za które możemy budować, opracowywać najnowsze technologie czy rekrutować armię.

Podczas walk gracze mogą sterować swoimi jednostkami, mogą wydawać kolejne rozkazy poszczególnym wojownikom, oznaczonym grupom czy określonego typu jednostkom.


Jednak na dokładniejszą recenzję jak i opis gry musicie poczekać, aż nasza redakcja w końcu ją skończy testować. Wy również możecie przyczynić się do rozwoju portalu umieszczając komentarze na jej temat poniżej artykułu.

Gra Beasts vs Bots zadebiutuje na Androidzie i iOS jeszcze w tym roku.


Gry podobne