Be The Judge – Ethical Puzzles to gra o rozwiązywaniu zagadek i karaniu za przestępstwa. Musisz dowiedzieć się, co się stało, a następnie podjąć decyzję, która sprawi, że ława przysięgłych będzie zadowolona. Jest wiele rzeczy do ogarnięcia i potrzebujesz kilku wskazówek, jeśli chcesz osiągnąć poziom Judy w sędziowaniu.

Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik do gry Be The Judge. Jest pełen wskazówek, porad i tipów, których potrzebujesz, aby upewnić się, że każda podejmowana decyzja jest uczciwa i sprawiedliwa. W końcu do tego właśnie dążysz, prawda?


Omówiliśmy tutaj również, co zrobić z monetami, jak znaleźć wskazówki dotyczące przestępstwa, a także niektóre techniki przesłuchań. W zasadzie są to najlepsze podpowiedzi, wskazówki i kody do Be The Judge – Ethical Puzzle jakie znajdziesz w sieci.

Posłuchaj, co mówi jury

Kiedy nadejdzie czas na podjęcie decyzji, przeczytaj, co mówi jury. To da ci wyobrażenie o tym, jaki werdykt zapewni ci najwięcej punktów. Jeśli są krytyczni, kara jest nieuchronna, ale jeśli są bardziej pozytywnie nastawieni, lepiej być pobłażliwym. Podążaj za tłumem, a nie możesz się pomylić.


Szukaj anomalii

Kiedy zastanawiasz się co się stało, poszukaj dziwnych rzeczy na obrazie. Zwykle są wskazówki, które możesz zauważyć, a stuknięcie w nie da ci odpowiedź. Jeśli nie możesz niczego zauważyć, dotknij danego przedmiotu – powiedzmy lodówki lub samochodu – i zwykle odkryjesz dziwne i czasem zaskakujące rzeczy.

Wybierz właściwe pytania

Kiedy przesłuchujesz podejrzanych na specjalnych poziomach, musisz wybrać pytania, które podniosą ich tętno. Poszukaj najtrudniejszych pytań lub tych, które najprawdopodobniej będą niewygodne dla osoby, z którą przeprowadzasz rozmowę. Jeśli tego nie zrobisz, ujdzie im to na sucho.

Do czego służą monety?

Możesz wydawać monety na poziomie, aby uzyskać ulepszenia, które dadzą ci wskazówki lub pozwolą pominąć poziom. Podczas gry dostaniesz ich więcej niż potrzebujesz, aby mieć pewność, że masz pomoc, jeśli utkniesz, więc nie ma sensu oglądać reklam, aby zwiększyć ilość swojej kasy.


Nie marnuj swoich ulepszeń

Mając to na uwadze, powinieneś używać swoich dopalaczy tylko wtedy, gdy naprawdę utkniesz. Wyczerp każde możliwe dotknięcie i przesunięcia palcem, zanim zdecydujesz się go użyć, w przeciwnym razie, gdy naprawdę będziesz tego potrzebował, może się okazać, że nie masz wystarczająco dużo pieniędzy. Rozwiązanie jest zwykle oczywiste, jeśli jesteś czujny.


Gry podobne