BattleForge to gra, której niedawno pisałem recenzję, a tu co się dzieje? Zostanie zamknięta – o zgrozo! Dlaczego to mnie tak dziwi? Po pierwsze wydaje ją EA Games, a po drugie to naprawdę kawał porządnej rozgrywki, nie jakiś prosty, chiński badziew. Pytanie tylko co wpłynęło na tak drastyczne decyzje? Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi zapewne o pieniądze, a i EA nie pokusiło się od dłuższego czasu jakąś większą aktualizacją.

Serwery BattleForge zostaną zamknięte 31 października, szkoda mi tak dobrej karcianki. 


 

Oto smutna wiadomość:

Today we bring sad news to the world of Nyn as the rift between our worlds is coming to a close, and with this we come to the unfortunate retirement of BattleForge.

The decision to retire older games is never easy. We hope you’ve enjoyed playing BattleForge as much as we enjoyed making it and we wish to extend our sincerest thanks to all of our passionate and dedicated players for supporting BattleForge over the past 4 years. Those of you who still have a balance of in-game currency are encouraged to spend it before the game is shut down on October 31st and is no longer available for play.

 Gry podobne