Życie gangstera nie jest łatwe. Bycie wyrzutkiem społeczeństwa odrzucanym przez ogromną część miasta. Życie w całkowitej samotności. Ale jako gangster nie jest tak źle w rzeczywistości.

Jeśli masz odwagę to miasto stanie się dla Ciebie rajem, a dla innych piekłem. Bastards of Hell, darmowa gra przeglądarkowa stworzona przez studio Seal Media, zanurzy nas w świat gangów. W przeciwieństwie do tych innych gier na przeglądarkę, która wymaga, aby przestrzegać zasad, BOH prezentuje Państwu inną opcję. Tutaj są prawa, które możesz złamać.


Jednak na samym początku nie mamy nic oprócz opuszczonego magazynu, więc naszym zadaniem będzie rozbudować własne podziemne imperium. Ale tu Twoja władza nie spoczywa na pieniądzach tylko, ale na szacunku, a kasa będzie tylko służyć tym celom. Trzeba przekonać innych gangsterów, aby ku nam przystali. Ale też na początku musimy umiejętnie oszukiwać policję, aby szybko nas nie zgarnęli.

Dla przykrywki i oczywiści zarobku musimy wybudować własne bary, salony tatuażu czy założyć swój klub bokserski. Jeśli już się rozkręcimy w tych interesach to możemy ruszyć na szerokie wody jak handel narkotykami. No ale co my sami zrobimy? Zadbajmy lepiej o własnych zbirów, którzy pomogą chronić nam nasze interesy, przecież konkurencja nie śpi.


Gry podobne