Baśniowa Kraina to najnowsza gra na portalu Nasza Klasa. W tej grze via www każdy entuzjasta budowania i dekorowania wolnej przestrzeni odnajdzie swoje powołanie. Ale to nie wszystko, są tutaj także zwierzęta, w końcu wszystko przecież dzieje się w lesie.

Nie ma tego złego, jeśli nie wiemy co robić to na początku mamy dość nietypowy tutorial, otóż jest nim miś Henryk, który na pewno pomoże nam przebrnąć przez początki integracji z całością rozgrywki. Więc zabieramy się do roboty – a co tu robić? A nic nadzwyczajnego, po prostu tworzymy własną polanę i tyle. Taka farmerska gra osadzona w lesie. Zero polotu. Od czegóż tu zacząć? Nie poszalejemy na początku bo wszystko jest zarośnięte i  musimy powycinać wszystkie drzewa ( swoją drogą ciekawe co na to green peace ). No i tak wycinając zbieramy sobie drewno i zyskujemy kolejne miejsce po budowę jakiegoś budynku.


Musimy zwracać uwagę na kilka rzeczy, poczynając od tego, że musimy pozbierać wszystko co wypadnie to i na jeden ze wskaźników o nazwie zabawa. Jest on o tyle ważny bo im wyższy tym więcej gości do nas zawita. Dodatkowo rozglądać się musimy czy na naszych budynkach nie rosną jakieś ciernie, jeśli są to musimy je szybko sprzątnąć. Budynki, które możemy postawić mamy w dolnym menu, ale nie możemy nigdy zapomnieć o to aby zaopatrywać nasze budynki i dbać aby zawsze rozszerzały swoje atrakcje dla gości. Jednak oprócz samego odwiedzania naszych znajomych możemy im wysyłać prezenty, coś w stylu jak w Leśna Przygoda.


 
Gry podobne