Barn Buddy jest to gra przeglądarkowa, MMO opublikowano na portalu społecznościowym Facebook. Mówiąc krótko jest to gra farmerska, ale czym wyróżnia się pośród tysiąca jej podobnych, a może tym, że jako jedna z nielicznych jest spolszczona, no może nie wszystko ale mam nadzieje, że to kwestia czasu i każda fraza znajdzie swój odpowiednik w języku polskim w najbliższym czasie.

W Barn Buddy możesz sadzić nasiona, opiekować się roślinami oraz zbierać plony. Aby dbać o twoje rośliny musisz podlewać je, pryskać sprayem przeciw robakom i chwastom. Możesz dodawać nawóz, aby szybciej rosły. Możesz także kupować zwierzęta i dekoracje, aby nadać Twojej farmie osobisty charakter. W sumie nie ma tu jakiś zawrotnych funkcji, które mogą zrewolucjonizować sferę gier farmerskich, ale grafika jest przyjemna dla oczu, a to, że roślinki rosną po parę godzin jest raczej zaletą, bo w taką grę casualową wystarczy, że zagramy raz dziennie i mamy spokój.

Oczywiście nie ma coś się bać początków, które zawsze są trudne, ale mamy tutaj obszerny tutorial, który wprowadzi nas w tajniki owej produkcji więc jak coś nie będziemy wiedzieć to można także skorzystać z pomocy dostępnej w grze, może nie jest narazie w całości spolszczony FAQ ale pewnie z czasem i to się zmieni. Znajdziemy tutaj jak w każdej grze na facebooku także elementy gry społecznościowej, możemy odwiedzać znajomych i czerpać z tego profity, a także zapraszać ich do pomocy nam przy sprawach rolniczych.

WARTO ZOBACZYĆ  Smite