Nie można się skupiać jedynie na grach przeznaczonych dla dorosłych, czasami jak pojawia się jakaś ciekawa produkcja dla małych dziewczynek, to czuje że mam obowiązek aby poinformować was o tym. Więc jeśli macie córki to spokojnie możecie pozwolić im zagrać w Barbie Magical Fashion. Jeśli dodatkowo uwielbiają gry o modzie i pełno różowych dodatków to wprost istnieje konieczność, aby zainstalować im wspomnianą apkę i pozwolić im się bawić na całego, zwłaszcza jeśli wszystko mamy za darmo, bez ukrytych dodatkowych opłat.

Chciałbym teraz opisać główną bohaterkę, ale według mnie to nie ma najmniejszego sensu, bo chyba każda mała czy już prawie dorosła dziewczyna zna doskonale Barbie, lalkę która od wielu lat podbija serca dzieci na całym świecie. To właśnie ona ma pewien problem, który musimy pomóc jej rozwiązać. Otóż Barbie postanowiła wybrać się na wspaniały bal, na którym będzie czekał na nią jej ukochany i tutaj nie trudno się domyśleć, że zapewne będzie nim Ken.


Wybierz suknie i dobierz odpowiedni makijaż

Zaczynając zabawę w Barbie Magical Fashion dostajemy, że tak powiem, gołą i wesołą bohaterkę, która nie ma na sobie nic prócz białej sukieneczki, a o makijażu czy innych dodatkach również nie ma mowy. Cel gry wydaje się być już jasny, to my musimy zadbać o to, aby Barbie odpowiednio się ubrała, umalowała i przy okazji pomóc jej dobrać wszelkie dodatki do planowanej kreacji na bal. Na pierwszy ogień idzie sam makijaż, czyli zaczynamy malować usta, okolice ust i oczy naszej bohaterce, ale co gorsza nie mamy tutaj pełnej dowolności i to co jedynie wskaże nam system gry może być zmieniane.

Nieco prościej jest w przypadku decyzji o kolorze włosów, o ich stylu czy podczas doboru idealnej sukni. Tutaj nie musimy się zbytnio męczyć bo zazwyczaj wystarczy jeden ruch, aby całkowicie odmienić kreacje słodkiej Barbie. Jeśli macie ochotę na dorzucenie jakiś dodatków to również nie ma z tym problemu. Pierścionki, naszyjniki czy buty – to wszystko również załatwicie kilkoma ruchami.


Zmiń Barbie w syrenkę, albo w kucyka pony

No właśnie, buty, drażliwy temat rozmów między chłopakiem i dziewczyną, gdy wspólnie ruszają na zakupy i muszą przemierzyć setki sklepów, aby na końcu powrócić do pierwszego po buty, które dziewczyna oglądała na samym początku. O tłach nie będę nawet wspominał, bo głównie są płatne, a wy raczej nie chcecie płacić za takie głupoty, no chyba że córka będzie uparta i naciągnie was na te kilka złotówek.

Barbie Magical Fashion jako gra dla pięcio czy sześciolatki jest idealnym wyborem, zero agresji, masa różu i ich ulubiona bohaterka. Rodzice mogą sobie zafundować nieco odpoczynku od krzyku dziecka instalując ową apkę na Androidzie.Gry podobne