W pewnym sensie mam już dość runnerów i podchodzę dość sceptycznie do testowania kolejnych tytułów z tego segmentu. Jednak Biegająca Małpka mnie dziś urzekła, na tyle że nie mogę się powstrzymać, aby nie zaprezentować Wam gry Banana Island na Androida.

Nie sugerujcie się tym co napisałem wyżej, a gra Banana Island to typowa zręcznościówka, niekończąca się pogoń za tytułowymi owocami na pewno wejdzie wam w krew i nie będziecie chcieli nigdy przestać. Gra jest nietypowa, więc szuka nietypowej publiczności, więc jeśli oczekujecie tutaj z góry ustalonych standardów to lepiej poszukajcie innej produkcji.


Opis gry Banana Island

Wkraczając do gry przejmujemy stery nad słodką małpką o imieniu Bobo, której zadanie jest proste, choć nie do końca, ma ruszyć na misję ratunkową, ale problem pojawia się wtedy, gdy chcielibyśmy się dowiedzieć kogo i dlaczego mamy ratować. Dużo niedomówień, ale przecież chodzi o zwykłą, dobrą zabawę, a nie o szukanie dziury w całym.

Banana Island

Świat gry Banana Island podzielony jest na kilka wysp, a one dzielą się na kolejne poziomy, więc jak już jest to runner to nie będzie od nas wymagał bezmyślnego biegu jak najdalej i dalej, ale wprost przeciwnie, twórcy najwyraźniej znają jakieś granicę i mimo tego, że dalej chodzi o bieg to ma on już jakiś cel, a może bardziej cele, które nie są tak proste do osiągnięcia, a wszystko to wina kolejnych przeszkód, które skutecznie uprzykrzają nasze życie.


WARTO ZOBACZYĆ  Trial Xtreme 4 - krossowe szaleństwo na motocyklu

Banana Island

Dlaczego Biegająca Małpka jest tak dobra? Otóż dlatego, że jest prosta, a nawet proste wino jest dobre bo tanie, co nie? Sterowanie nie sprawi Wam żadnych problemów, ot jeden palec wystarczy, którym będziemy wskazywać właściwy kierunek, pas, po którym ma biec nasz pupilek obżerający się na każdym kroku bananami. Jeśli jednak poczujecie, że już nie dajecie rady to warto zapoznać się z dostępnymi wspomagaczami, w końcu na coś zarobione pieniądze musimy wydawać. Z drugiej strony nasza małpka równie dobrze wygląda i bez dodatków, ale odpowiedni kapelusz doda jej nieco specjalnych mocy. Sprawdźcie sami.

Jeśli Banana Island nie daje Wam dalej motywacji do gry to spójrzcie na osiągnięcia, które mogą nadać sens życiu wirtualnej małpki. Dodatkowo możecie grać kiedy chcecie i ile chcecie i nie ograniczają tutaj nikogo żadne życia itp. Wychodzi na to, że trafiłem dziś na prawdziwy raj pośrodku dżungli, ale nie poślizgnijcie się tu na skórce od banana. A grę pobierzecie tutaj.


Gry podobne