Badland Brawl to gra PvP rozgrywana w czasie rzeczywistym. Grasz przeciwko prawdziwym graczom w zmieniającym się krajobrazie, w różnych krajach i o różnych porach dnia.

W Badland Brawl będziesz grał z następną generacją Klonów: Królem i grupą 8 Klonów o różnych umiejętnościach.


Rzuć klony do walki, pokonaj wieżę przeciwnika i podbij ziemie.

Mają one różne umiejętności, więc musisz ostrożnie wybrać, który z nich rozmieścić, aby spowolnić wroga i spowodować nieodwracalne obrażenia.

Pamiętaj, Badland Brawl to gra oparta na fizyce, dlatego na szybkość i / lub odległość niektórych z nich wpływa to, jak mocno naciągniesz procę! Ich masa wpłynie na ich prędkość, ale także na obrażenia zadawane przez cios: wykorzystaj to na swoją korzyść!


Celem gry jest zniszczenie Wieży wroga, zanim Twoja zostanie zniszczona. Każda wieża składa się z 3 pięter, a aby wygrać, musisz zniszczyć więcej pięter niż przeciwnik!

Wskazówka: zniszczenie pierwszego piętra wrogiej Wieży da Twojemu Królowi dodatkową kuszę!


Tylko twoje klony mają moc zniszczenia Wieży wroga. Jeśli Klon zostanie popchnięty w kierunku własnej bazy, zacznie powoli tracić zdrowie, ale nie będzie zadawać obrażeń.

Zawsze możesz dostosować swoją drużynę przed ustawieniem się do nowej bijatyki: im lepiej skompletujesz drużynę, tym więcej bijatyk będziesz mieć szansę wygrać.

Trofea wyznaczają Twoje postępy

Trofea to punkty, które otrzymujesz (lub tracisz) na podstawie twoich wyników w grze. Określą one postępy w Krainach oraz w tabelach wyników.

Trofea Klonów: przyznawane są klonom, które masz w swojej drużynie, kiedy wygrywasz. Klony tracą także trofea, gdy przegrywasz

Całkowita Liczba Trofeów: są sumą trofeów posiadanych przez wszystkie twoje klony. Określają twoją pozycję w tabelach wyników i pozwalają ci dokonywać postępów na mapie świata, aby odblokować nowe ziemie i klony. Decydują także o twoim rankingu w plemieniu, którego jesteś członkiem: im wyższa liczba trofeów, tym wyżej będziesz w rankingu swojego plemienia

Łączna liczba trofeów jest wykorzystywana przy dobieraniu graczy do pojedynków 1 na 1: zostaniesz dopasowany do graczy, którzy są bliżej twoich liczby posiadanych przez ciebie trofeów.

Im wyższa jest Twoja ranga w Plemieniu, tym większe znaczenie będą mieć Twoje Trofea.

• Ranga od 1 do 10: 100% twoich trofeów zostanie wliczone do łącznej liczby trofeów Plemienia
• Ranga 11 do 20: 50% twoich trofeów zostanie wliczone do łącznej liczby trofeów Plemienia
• Ranga od 21 do 30: 25% twoich trofeów zostanie doliczonych do łącznej liczby trofeów Plemienia
• Ranga od 31 do 40: 20% twoich trofeów zostanie wliczone do łącznej liczby trofeów Plemienia
• Ranga 41 do 50: 5% twoich trofeów zostanie wliczone do łącznej liczby trofeów Plemienia

Wygrana z silniejszym przeciwnikiem da ci więcej trofeów, a przegrana ze słabszym spowoduje usunięcie większej liczby trofeów!

Słabe klony oznaczone są na zielono

Twórcy gry pozwalają nam się w prosty sposób dowiedzieć, który z naszych klonów ma naprawdę małą liczbę trofeów, abyś mógł zdecydować, kiedy umieścić je w kolejnych walkach.

Klony z naprawdę małą liczbą trofeów, w porównaniu z resztą, będą miały swoje trofea na zielono. Jeśli wygrają Bójkę, otrzymają Premię Trofeum!

Trofea przyznawane na końcu Bójki są zdobywane lub tracone na podstawie koloru twojej Drużyny / Składu.

 • 1 zielony klon w twojej drużynie: +5 za zwycięstwo
 • 2 zielone klony w twojej drużynie: +10 za zwycięstwo
 • 3 zielone klony w twojej drużynie: +15 za zwycięstwo

Ta premia zostanie również zastosowana do strat, więc posiadanie 2 zielonych Klonów / Rumblerów może dać ci +40 / -20, co jest całkiem fajne. 3 zielone klony są maksymalnym bonusem, jaki możesz uzyskać, jednocześnie zachowując 5 swoich podstawowych klonów.

Zdobywanie nowych klonów

Klony nie są dostępne od samego początku, będą dostępne do odblokowania w miarę postępów w kolejnych Krainach.

Uwaga: gdy walczysz z graczem wyższego poziomu, istnieje szansa, że będziesz grał w Krainie wyższego poziomu. Zwycięstwo w Krainie wyższego poziomu nagrodzi Cię również Jajkami (i łupami) z tej Krainy: więcej złota, więcej klejnotów i Klonów z tej Krainy, które normalnie nie byłyby jeszcze dostępne.

Kiedy mijasz Krainę(przechodzisz do kolejnej), nadal masz dostęp do zdobycia wszystkich Klonów z poprzednich Krain!

Ulepszanie klonów

Po otwarciu jajka otrzymasz jednostki klonów, które pomogą ci ulepszyć klony. Aby to zrobić, przejdź do „My Party”: jeśli któryś z twoich klonów ma zielony pasek i strzałkę, oznacza to, że dostępne jest ulepszenie. Kliknij i wybierz opcję ulepszenia.

 • Pierwotne klony można ulepszyć do poziomu 25
 • Rozwinięte klony można ulepszyć do poziomu 21
 • Mityczne klony można ulepszyć do poziomu 9
 • Unreal Clones można ulepszyć do poziomu 5

UWAGA: Ponieważ ulepszenie kosztuje złoto, upewnij się, że potrzebujesz ulepszenia przed jego potwierdzeniem, ponieważ nie będziesz w stanie go cofnąć i odzyskać poniesionych kosztów.

Na twoich Klonach jest sporo liczb, pomogę Wam rozgryźć co one dokładnie oznaczają:

 • (6) to suma trofeów przyznanych klonom, które posiadałeś w swojej drużynie za każdym razem, gdy wygrywasz. Klony tracą trofea, gdy przegrasz bójkę, więc liczba może się również zmniejszyć
 • Koszt many (2) – to mana wymagana do rozmieszczenia Klonu.
 • Poziom klona (1) to, tak jak się domyślałeś: poziom twojego klonu! Im wyższy poziom, tym silniejszy będzie twój klon
 • (1/2) reprezentuje liczbę jednostek klonów wymaganych przez klona przed ulepszeniem. Gdy licznik wyświetli 2/2, twój klon może zostać ulepszony do następnego wyższego poziomu.

Możesz zebrać więcej jednostek klonów niż potrzebne do ulepszenia: możesz je zachować na przyszłe ulepszenia lub przekazać je członkom plemienia.

Jak zdobywać kolejne jajka?

W Badland Brawl jajka są przyznawane za wykonanie określonych zadań i można je również znaleźć w sklepie.

Sprawdź poniżej ich dostępność i godziny otwarcia:

 • Samouczek (Tutorial Eggs) – Jajka są przyznawane po każdym zwycięstwie podczas samouczka
 • Ground Eggs są przyznawane po 4 godzinach (maksymalnie 2 w danym momencie)
 • Gear Eggs – Jajka te są po to, aby nagradzać twoje wysiłki w walce, nawet jeśli nie udało ci się wygrać! Za każdym razem, gdy niszczysz jedno z 3 pięter wieży wroga, otrzymasz narzędzia. Aby ukończyć Jajko i je otworzyć, potrzebujesz 10 narzędzi. Jajo jest dostępne tylko co 24 godziny
 • Srebrne Jajka (Silver Eggs) są odbierane po wygraniu Bójki! Są jedynymi, które można od razu otworzyć
 • Złote Jajka (Golden Eggs) – rzadsza wersja Jajka, którą otrzymujesz po wygraniu Bójki! Gotowy do otwarcia po 8 godzinach.
 • Colossal Eggs są OGROMNE i wypchane po brzegi! Czasami można je dostać po zwycięstwie i zostaną otwarte po 12 godzinach. W przypadku zakupu w sklepie otwierają się natychmiast.
 • Jajka kryształowe (Crystal Eggs) dostępne w sklepie, można je natychmiast otworzyć. Ich koszt zależy od Krainy, w której się znajdujesz. Czasami mogą pojawić się po zwycięstwie i otworzą się po 12 godzinach!
 • Starożytne jajka (Ancient Eggs) są dostępne w sklepie i można je natychmiast otworzyć. Ich koszt zależy od Krainy, w której się znajdujesz. Czasami mogą pojawić się po zwycięstwie i otworzą się po 24 godzinach!
 • Mystery Eggs pojawią się na mapie świata za każde 100 zdobytych trofeów
 • Event Eggs można otworzyć, zbierając 10 zwycięstw w trybie wydarzeń
 • Plemienne jaja (Tribe Eggs) można zdobyć, grając w trybie 2 na 2 ze swoimi sojusznikami.

Jajka można otwierać tylko pojedynczo i masz na nie tylko 4 miejsca. Kiedy zdobędziesz 4 Jajka, wszystkie miejsca są w użyciu: musisz otworzyć jedno z Jaj, zanim będziesz mógł zdobyć ich więcej. Możesz oczywiście kontynuować walkę, nawet jeśli wszystkie sloty zostaną zajęte!

Dołącz do plemienia jak najszybciej

Plemiona to miejsce, w którym możesz bawić się z podobnie myślącymi ludźmi. Możesz grać ze zwykłymi przyjaciółmi, współpracownikami lub osobami, które spotkałeś w grze.

Możesz porozmawiać z kolegami z Plemienia, rzucić im wyzwanie na przyjazną bójkę, przekazać jednostki Klonów lub poprosić o brakujące jednostki!

Możesz dołączyć do plemienia, wykonując następujące proste kroki:

 • Kliknij kartę „Social”
 • Kliknij niebieski przycisk „Search”
 • Wybierz żądane plemię, szukając nazwy plemienia w polu wyszukiwania (możesz również zdefiniować inne kryteria wyszukiwania, takie jak rozmiar lub trofea)
 • Kliknij nazwę Plemienia
 • Wybierz Dołącz i baw się dobrze!

Jeśli jesteś naprawdę blisko ulepszenia, ale nie możesz znaleźć brakujących jednostek klonów, nie martw się! Twoje plemię jest po to, aby ci pomóc.

Możesz poprosić o klony bezpośrednio z karty Social. Dzięki temu Twoi członkowie Plemienia będą wiedzieć, że szukasz konkretnych Klonów.

Po otrzymaniu wszystkich darowizn możesz ulepszyć swojego klona!

Jednocześnie jeden z twoich sojuszników może potrzebować darowizn, aby dokończyć swoje ulepszenia. Rozważ podzielenie się dodatkowymi jednostkami klonów, aby mu pomóc.

Nie zapomnij: darowizny dla twoich towarzyszy z plemienia pomogą ci również awansować!

Po przekazaniu klonów swoim plemionom otrzymasz następujące ilości złotych monet i punktów XP:

 • 1 XP i 5 złota za każdą darowaną jednostkę Primal Clone
 • 5 XP i 25 sztuk złota za każdą jednostkę Evolved Clone
 • 10 XP i 1000 sztuk złota za każdą jednostkę Mitycznego Klona

Dlaczego istnieje dzienny limit darowizn?

Podobnie jak limit żądań, limit darowizn ma na celu uniemożliwienie graczom dostępu do niekończących się zapasów złota.

Bez nich gracze mogliby przeskakiwać z plemienia na plemię, wyłącznie w celu zbierania monet, dzięki czemu mogli ulepszać swoje klony w szybszym tempie niż inni.


Gry podobne