Studio Aeria Games zaprezentowało dziś grę MMORPG Aura Kingdom, stworzoną przez X-Legend. Pomimo zmiany nazwy będzie to angielska wersja Fantasy Frontier, która ruszyła z testami kilkanaście dni temu w Chinach. Czemu zmieniono nazwę? Może dla zmyłki bo jak dla mnie oryginalna była w porządku, ale My europejczycy lubimy zmieniać rzeczywistość według Naszego widzimisię.


Czym Aura Kingdom nas zaskoczy? Ciekawie wygląda system petów, które nie tylko będą nam towarzyszyły podczas walki, ale będą również rosły zwiększając przy tym moc swoich umiejętności, a nawet po pewnym czasie zyskają ataki combo. Dodatkowo nasi kompani dostali wbudowaną pamięć akcji, które jako gracze wykonywaliśmy w trakcie zabawy… do czego to się przyda, można tylko zgadywać, ale zapewne niedługo dowiemy się o owej funkcjonalności czegoś więcej.

Gracze mogą tutaj wybierać spośród 8 klas postaci i to już pewne, że również naszym zadaniem będzie wybranie drugorzędnej broni, która niekoniecznie musi być przypisana do klasy jaką wybraliśmy – będzie to w zupełności dowolny wybór. Tak naprawdę nie spotkacie czegoś takiego jak mana podczas gry, zaimplementowano tutaj system, który spokojnie można nazwać pół non-target.

Aeria Games pokłada wielkie nadzieje w oGry podobne