Atlas Reactor to futurystyczna gra strategiczna oparta o rozgrywki turowe. Fabuła gry osadzona została w futurystycznym mega mieście, dzięki czemu sama rozgrywka oferuje nam wiele nowych doznań dzięki kilku drobnym modyfikacjom, których ze świeczką szukać w podobnych produkcjach MMO.

W grze Atlas Reactor zawsze jest Twoja kolej i choć może to brzmieć dość dziwnie to wyobraź sobie zabawę w papier, nożyce i kamień – tak, tutaj panują podobne zasady i zawsze musimy przewidywać ruch przeciwnika zanim nastąpi jego kolej. Jeśli nie posiadacie choćby szczątkowej intuicji w tego typu grach to już na starcie możecie sobie odpuścić zabawę, choć osobiście sam zachęcam do jej przetestowania. Choć sam gameplay nie brzmi jakby miał wnieść coś nowego do świata gier MMO to grając sami przekonacie się o unikalności całej zabawy jak i oprawa wizualna pozwala zatrzymać gracza choćby na dodatkową godzinę, a później na kolejną i dalej już sami wiecie jak to bywa…


Screen z gry Atlas Reactor

W grze spotkacie wielu unikalnych bohaterów, a każdy z nich został obdarzony unikalnymi setami umiejętności, dzięki czemu prowadząc własną postać tworzymy w pewnym momencie indywiduum na skalę światową, ale czasami warto przyjrzeć się temu jak najlepsi prowadzili bądź prowadzą swoich bohaterów i wzorować się na ich taktykę wprowadzając kilka udoskonaleń pasujących do naszego stylu gry.

atlas-reactor-screen-1

Atlas Reactor Screen z gry


Atlas Reactor to z pewnością gra dla fanów taktycznej rozgrywki. I choć brzmi to jak zapowiedź długiej, mozolnej rozgrywki to nie brakuje tutaj szybkości, więc zawsze trzeba myśleć, ale robić to w miarę szybko i na bieżąco. Pamiętajcie, że na każdą, ważną dla przebiegu rozgrywki decyzję, macie jedynie 30 sekund zanim rozpocznie się tura przeciwnika i to on wykona kolejny ruch.

Minimalne wymagania sprzętowe dla gry Atlas Reactor:

GPU


[su_list]

  •  Pamięć: 1696 MB
  •  Min. Shader Level: 3.0
  •  Supports Render Textures

[/su_list]

Pamięć: 4GB RAM

Procesor: Quad Core. Intel(R) Core(TM) i5-2520M CPU ~2.5GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz
Direct X: 9.0c
System operacyjny: Windows Vista™ Enterprise (6.0, Build 6002) Service Pack 2 (6002.vistasp2_gdr.150312-1556)
Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca


Gry podobne