Duchy Atlantydy w grze Atlantis Odyssey są szczodre wobec pracowitych i wytrwałych podróżników. Oto niektóre z premii, jakie możesz otrzymać:

Codzienna premia

Loguj się do gry każdego dnia i otrzymuj prezent tuż po rozpoczęciu. Prezent może zawierać energię, zasoby, przedmioty rzemieślnicze, monety, klejnoty i punkty doświadczenia. 20. dnia w grze otrzymasz prezent specjalny.


Premia badacza

Otrzymuj energię i punkty doświadczenia za czas spędzony w grze. Im więcej czasu poświęcisz, tym więcej otrzymasz prezentów! Po odebraniu premia będzie znów dostępna następnego dnia. Premia obowiązuje od poziomu 6.


Codzienne zadania

Wykonuj codzienne zadania i odbieraj skrzynie z monetami oraz punktami doświadczenia.

Dar jutrzenki od Roberta

Wybierz prezent i odbierz go następnego dnia! Może to być energia, monety, drewno lub niespodzianka. Jeśli wybierzesz niespodziankę, nie będziesz wiedzieć, co Robert dla ciebie przygotuje. Może to być wszystko – od kupy kamieni po garść klejnotów.


W trakcie gry zwracaj uwagę na nietypowe obiekty. Energię i punkty doświadczenia możesz uzyskać z magicznych drzew, niebieskich kwiatów i muszelek. Opuszczone chaty, fontanny i monolity są pełne złota. Co więcej, istnieją też wyspy skarbów, które można otworzyć za pomocą magicznych kostek.


Gry podobne