Dzięki grze MMO Atlantica Online możemy powrócić do korzeni prawdziwych RPGów z klasyczną, turową walką i małą nutką dobrej strategii. Taktyczna walka to coś co wyróżnia ów darmowy MMORPG i jest to główny czynnik dla którego tysiące graczy z całego świata powraca do tej wspaniałej rozgrywki. 

Możemy zebrać do 18-stu najemników, którzy podróżując wraz z nami odkryją sekrety Atlantydy. Ośmiu najemników będzie walczyło po naszej stronie i to od nas zależy jak ich ustawimy na polu walki, jaką pozycję im przypiszemy, a już w trakcie potyczki dowiemy się czy nasza strategia była odpowiednia. Wszyscy najemnicy, jak i nasz bohater, mogą awansować na kolejne poziomu jak i na pozycjach w światowym rankingu, a co za tym idzie stają się coraz silniejsi i skuteczniejsi w boju. Nie wiem czy wiecie, ale nasi najemnicy również ulegają wpływowi czasu i mogą się zestarzeć, a co za tym idzie zmieniają się ich umiejętności. Mało tego, mogą mieć oni również ze sobą dzieci, a co za tym idzie dopuszczane są tutaj związki, małżeństwa itp.


Atlantica Online 001

Komponenty PvP pozwalają na zaczepne walki między znajomymi i co ciekawsze, jeśli zbywa nam nieco kasy możemy postawić nieco w zakładzie na to kto wygra daną potyczkę, a kto przegra.

Gracze w Atlantica Online mogą ze sobą formować gildie i przejąć kontrolę nad miastem. Gdy tylko nabierzemy dostatecznej ilości sił będziemy mogli zarządzać kilkoma ważnymi aspektami jak bezpieczeństwem, kulturą, zdrowiem i budową. Stwórz swoją nację, zostań królem i zmień zwykłą postać w potężnego wojownika. Gildie są tutaj wspaniałą sprawę, dzięki członkom takich stowarzyszeń nie jesteśmy sami i możemy spokojnie nabywać jeszcze więcej i szybciej nowego doświadczenia w walce. Im więcej doświadczenia tym wyższy poziom, a co za tym idzie więcej możliwości zaczyna rozpościerać się przed graczem jak możliwość tworzenia nowych przedmiotów czy dostęp do rzadkich zasobów i ekwipunku.


Wymagania sprzętowe Atlantica Online:

  • OS: Windows XP/ 2000 / Vista
  • RAM: 512MB albo więcej
  • HDD: 5GB albo więcej
  • CPU: Pentium 4 1GHz or higher
  • Graphics Card: GeForce4 TI4200, 64MB or better

Gry podobne