Athuria jest darmową grą przeglądarkową, MMORPG gdzie wymieszano strategie i elementy RPG. Za opublikowanie gry odpowiada studio Caplay. Jako król i władca królestwa fantazji służymy swoim ludziom, bronimy granic i sojuszu. Ponadto, można przeżyć wiele przygód.

Akcja gry toczy się w fantastycznym zachodnim świecie. Jest ona oparta na prostym interfejsie, na legendach rodem z historii i pomysłowych strategiach. Athuria prowadzi graczy do świata taktyki wojskowej i pracy w zespole, pozwala graczom cieszyć się zaciętymi wojnami w obu trybach PvE i PvP. Na początku to typowa gra strategiczna, masz do wyboru jedną z czterech ras, które konkurują ze sobą. Każda rasa ma swoje zalety, ale także słabe strony trzeba wziąć pod uwagę. Dzięki skutecznej i mądrej polityce sojuszy, można pozbyć się słabych stron swojej rasy z korzyści płynących z partnerów.


Athuria nie tylko grą strategiczną, w której zajmujemy się eksploatacją zasobów, budową armii i wojnami, ale zawiera także elementy RPG. Chodzi tu o tak zwane questy (misje). Ale można równie dobrze odpuścić sobie robienie questów.


Gry podobne