Zebrałem dla Was dziś kilka najczęściej zadawanych pytań z gry Army Attack i przygotowałem tym samym FAQ, coś na wzór małego poradnika do gry, który przekaże wam najważniejsze informacje na temat najlepszych strategii ataku czy obrony w pigułce. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania to zapraszam do zadawania ich w komentarzach pod wpisem. Postaram się na bieżąco odpowiadać na każde z nich.

Jak podbijać nowe ziemie?

Jak chcesz podbić nowe ziemie musisz przesunąć swoje jednostki na terytorium wroga. Jeśli obrona przeciwnika posiada Barykady to należy je najpierw zniszczyć zanim podbijemy teren. Podbite tereny zamieniają swój kolor na zielony.


Jak zdobyć więcej jednostek?

Aby zdobyć więcej jednostek musimy zbudować odpowiednie budynki. Kiedy już je wybudujemy to możemy rozpocząć szkolenie pożądanych wojowników.

Czy moje jednostki mogą umrzeć?

Gdy jednostki stracą całe życie to muszą zostać nareperowane/uleczone, aby mogły dalej funkcjonować. Jeśli jednostka nie zostanie uleczona w odpowiednim czasie to przestaje po prostu istnieć. Leczenie jednostek wymaga posiadanie odpowiedniego zaopatrzenia. Możemy również poprosić sojuszników o pomoc co pozwoli nam zaoszczędzić nieco zaopatrzenia.

Jak działa obrona?

Obrona zaczyna działać, gdy tylko przeciwnik wejdzie w zasięg jej działania.


Gdzie znajdę przedmioty potrzebne do ukończenia budowy?

Po zniszczeniu struktur wroga mogą z nich wypaść potrzebne nam przedmioty do budowy. Możemy je również kupić za kredyty facebooka.

Czym jest Fire Calls?

Fire Calls to wyniszczający atak z powietrza. Każde przywołanie owej funkcji kosztuje od trzech do pięciu predefiniowanych przedmiotów z kolekcji. Owe przedmioty możemy również zdobyć od sojuszników.

Jak zdobyć więcej dolarów (cash)?

Można je zdobyć na dwa sposoby, z walk i miast. Zdobywamy je atakując wrogie jednostki i budynki. Możemy je również zdobywać rozpoczynając produkcję w wyzwolonych miastach. Pamiętajcie jednak, że rozpoczęcie produkcji zużywa zaopatrzenie.


Jak zdobyć więcej energii?

Energia regeneruje się automatycznie z biegiem czasu, co pięć minut, dopóki pasek energii nie będzie pełny. Możemy ją zdobywać także odwiedzając sojuszników, albo możemy poprosić ich o wysłanie jej w formie energii.

Jak zdobyć więcej zapasów/zaopatrzenia?

Zaopatrzenie jest dostarczane do strefy zrzutów. Miejsce takich zrzutów ustalamy sami. Znajomi mogą między sobą przesyłać także zapasy, a budynki bonusowe również nam ich dostarczają. Możemy je zakupić także za Facebookowe kredyty.

Po co używane jest zaopatrzenie?

Używamy go głównie do naprawy jednostek uszkodzonych w walce, ale można nimi handlować wymieniając za monety w miastach jak choćby w SouthGate.

Dolary (Cash)

Walutą premium w Army Attack są dolary, za które kupimy większość przedmiotów w sklepie gry. Możemy je zdobywać na kilka sposobów:

  • Przy konwersji zaopatrzenia
  • Z codziennych bonusów
  • Z bonusów z budynków
  • Niszcząc wrogie jednostki
  • Niszcząc wrogą obronę

Czy mogę zacząć grę od początku?

Nie ma takiej możliwości, chyba że założysz nowe konto na facebooku.


Gry podobne