Arena Albionu to całkowicie polska i darmowa gra przeglądarkowa, gdzie możemy wcielić się w dzielnego rycerza tytułowego Albionu i ruszać do walki przeciwko licznym przeciwnikom, okradać ich czy nawet wejść w konszachty handlowe. Możemy zostać tutaj kim tylko zapragniemy i osoby kochające tworzyć broń i zbroje powinni iść w kierunku kowalstwa, podczas gdy te dusze bardziej artystyczne zajmą się garncarstwem. Jednak jeśli to walka jest waszą największą pasją to nic nie stoi na przeszkodzi, aby swoją postać wyszkolić w różnych typach walk, a podczas treningów wzmacniać posiadane umiejętności.

W świecie Albionu nic nie wygląda prosto, ani takim nie jest. Codziennie walczymy o przeżycie i możecie wierzyć lub nie, ale każdy osiłek tutaj pragnie waszej zguby, waszego majątku, albo po prostu wszyscy będą was obrażać bez powodu – no cóż takie realia, ale jak tylko się wzmocnimy i zaczniemy coś tutaj znaczyć to sytuacja całkowicie się odwróci i z prześladowanego zmienimy się w prześladowcę. Tak wygląda droga ewolucji.


Czasami jednak w Arenie Albionu można spotkać i miłe postacie, piękne księżniczki czy innych biedaków, którzy choć nic nie mają, albo mają niewiele to podzielą się z nami każdym groszem. Jednak musimy szanować przede wszystkim sami siebie, bo jeśli my nie docenimy siebie samego to nikt tego nie zrobi i pozostaniemy tylko cieniem dawnych czasów.

Ale jeśli macie dusze podróżnika to nie ma co siedzieć w Albionie, chyba że macie wiele wspólnego z moherami bo to osada przeznaczona dla wierzących w Boga, ale bardziej tolerancyjna jest Zigura, zamieszkiwana głównie przez wyznawców Islamu, oni nie będą nas prześladować za przekonania. Innymi miejscami, które można zwiedzić są las, różne wioski, lochy czy ciemne pieczary. Jednak pamiętajmy wchodząc do danej lokacji, że tam panują pewne prawa i jest zarządca, albo król, który jeśli będzie nam przychylny to obrzuci nas złotem i może da kawałek ziemi.

Jak widzicie Arena Albionu to gra głównie nastawiona na RPG, możemy rozwijać dowolnie swoją postać nie bacząc na to co dzieje się wokół, ale czy na pewno tak jest? Przekonajcie się o tym sami grając za darmo już dziś!


 Zdjęcia z gry:


Gry podobne