W GoodGame Empire niedługo pojawi się zupełnie nowe królestwo Archipelag Sztormu – dostępne będzie dla graczy od poziomu 35-tego. To właśnie od momentu uzyskania wymaganego poziomu każdy z nas będzie posiadał własną wyspę tego rodzaju, ale skoro jest wyspa będzie też flota morska i nasze jednostki zaczną podróżować po świecie majestatycznymi statkami rodem jak z Piratów z Karaibów.

Na nowej wyspie otrzymamy zamek i początkowe budynki należące do grupy podstawowej, które będzie można rozbudowywać o kilka poziomów wzwyż. Dodatkowo pojawią się dekoracje, które nie tylko upiększą Królestwo Wysp, ale również dodadzą nam kilku cennych bonusów.


goodgame_empire_1

Jednak to nie koniec nowości bo w Empire pojawi się nowy surowiec Akwamaryn, o którym więcej dowiecie się tutaj. Zbierając wraz z całym sojuszem nowy surowiec będziemy zbierać specjalne punkty. W tym przypadku niezwykle przydatna okaże się praca zespołowa i cały sojusz musi wziąć w niej udział, aby osiągnąć sukces.

Co więcej. W sojuszach, zwłaszcza w tych najlepszych odbędą się wybory i ci którzy zabłysną mają szansę zostać Władcami Sztormu, dotyczy to jednak tylko przywódcy najlepszych z najlepszych.Gry podobne