Studio Netmarble opublikowało nową aktualizację do swojej gry MMORPG Arcane Saga, a wszystkie zmiany opierają się na zgłoszeniach aktywnych graczy. Co zadziwiające, owa aktualizacja przychodzi już dwa tygodnie po oficjalnym starcie gry. Netmarble planuje aktualizować Arcane Saga regularnie, aby utrzymać w grze świeżość i zaangażowanie graczy. Wprowadzone właśnie zmiany dotyczą po części samouczka, gdzie wkońcu dowiemy się jak jak używać dostępnych w grze sfer, które dodają w naszym sprzęcie funkcjonalne ulepszenia, a także wiele umiejętności graczy dostało ciekawe dodatki.

W związku z tym, że w omawianej grze szybko gracze zdobywają nowe poziomy koniecznością było dodanie nowych dungeonów i zadań dla tych powyżej 70 poziomu, więc poznamy teraz Crystal Mine (Kopalnie Kryształu) i co najciekawsze jest to najbardziej opłacalny dungeon w grze – daje najlepsze nagrody, ale tylko dla tych najsilniejszych i najdzielniejszych.


arcane saga update

Crafting jest ważnym elementem w naszej podróży w świecie byłego Priusa, więc nie mogło również zabraknąć nowych receptur, w sumie teraz dodano ich pięć zarówno dla broni jak i dla zbroi.

 


Z drugiej strony, aby uczcić tak wielką i w sumie pierwszą aktualizację w Arcane Saga, studio Netmarble przygotowało dla nas wiele ciekawych eventów, w których już teraz możecie brać udział. 


Gry podobne