Jak pewnie wie każdy fan Anno Online, wydawca gry nagradza sowicie najaktywniejszych graczy bonusami za codzienne logowanie. Jedno jest pewne, logując się do gry każdego dnia wartość otrzymanej premii stale rośnie i są to coraz pokaźniejsze nagrody. Jednak cykl logowań nie może zostać przerwany, czyli jak mamy w nazwie „bonus za codzienne logowanie” to musicie codziennie wchodzić do gry, wystarczy raz zalogować się, nic więcej.

Z drugiej strony wielu graczy nigdy nie wyłącza gry i dla przykładu, w poniedziałek o godzinie 20:00 zostawiliście grę włączoną. Zaczyna się wtorek i sobie spokojnie gracie nie wychodząc z gry, wtedy wybija 0:00 i rozpoczyna się środa – wiecie co się wtedy dzieje? Nie otrzymacie bonusu za wtorek, bo nie logowaliście się do gry, ale byliście wciąż zalogowani z poniedziałku. Tym samym płacąc Rubinami można odzyskać bonus za wtorek i kontynuować w środę dalsze odbieranie nagród nie przerywając ciągu stałych logowań, ale jeśli nie użyjecie do tego Rubinów to po wylogowaniu się w środę i zalogowaniu ponownym, tracicie wtorek i zaczynacie odbierać nagrody od początku, a licznik logowań ustawia się na nowo na 1.


Bonus za codzienne logowanie w Anno Online

Nagrody za logowanie bywają różne, są to niekiedy błahostki, ale w większości to całkiem spora ilość surowców czy nawet Nieoszlifowane Rubiny plus przedmioty z segmentu premium.

Ile można pominąć dni, aby je móc jeszcze odzyskać za rubiny? Deweloper podaje liczbę sześciu dni, więc starajcie się tego nie przekroczyć.Gry podobne