Wściekłe ptaki są gotowe do swojej kolejnej, wielkie przygody w nowej grze na urządzenia mobilne (iOS, Android) Angry Birds Action, gdzie czeka na fanów mnóstwo poziomów do pokonania w asyście Czerwonego Ptaka i jego upierzonych przyjaciół.

W momencie, gdy ekranizacja gier z serii Angry Birds ma wchodzić na kinowe ekrany, panowie i panie z Rovio postanowili wydać kolejną grę z naszymi ulubionymi zwierzakami. Według tego co donosi nam studio Finnish, apka bazuje na wspomnianym wyżej filmie.


W Angry Birds Action na nowo staniemy w obronie delikatnych jaj przed tymi wrednymi świniami. Nie muszę chyba tłumaczyć, że atak jest tu najlepszą formą obrony?

Każdy poziom w grze jest częścią składową różnych segmentów, a nasz główny cel to jak zwykle ochrona cennych jaj przed zielonymi świniami. Jednakże gra różni się nieco od swoich starszych braci również należących do serii. Po pierwsze, perspektywa jest inna i kontrolujemy swoje ptaki tak jakbyśmy patrzyli ich własnymi oczami. Również strzelając do przeszkód ptakami nie będą one się od nich odbijać i znikać, ale cała pasja odbijania będzie się toczyć, ptaki ruszą w różnych kierunkach, a przy odrobinie szczęścia i jeśli dobierzemy dobrą strategię to już za pierwszym strzałem uratujemy wszystkie jaja. Jedyne na co należy uważać na niebezpieczne przeszkody i groźne dla życia ptaków pułapki, które skutecznie uniemożliwiają nam pomyślne wypełnienie misji. Sterujcie więc ostrożnie i nigdy po alkoholu.

Oczywiście w Angry Birds Action pełno jest różnego rodzaju power-upów, które pomogą nam przejść nawet najtrudniejsze poziomy. Apkę możemy połączyć ze swoim kontem na Facebooki, dzięki czemu można dzielić się swoimi poczynaniami wśród znajomych jak i porównywać wspólnie z nimi swoje dokonania i miejsce w rankingu.


Dodatkowo jeśli posiadacie zabawki Angry Birds to każda z nich posiada tzw. BirdCodes, kod który możecie zeskanować i zebrać ciekawe nagrody.


Gry podobne