Ostatnio studio Rovio ujawniło światu ciekawy news o swojej nadchodzącej apce Angry Bird Transformers, o której słyszeliśmy już w czerwcu bieżącego roku. Gra przemienia nieco wizerunek Wyspy Świń (Piggy Island), na której różne frakcje transformersów walczą o zdobycie Egg Spark (Pamiętacie kostkę z komiksów i filmów, która zamieniała cały sprzęt elektroniczny w transformersów).

Tym razem wściekłe ptaki prezentowane są jako Transformersi i nie zaskoczy was chyba to, że Czerwony Ptak został Optimusem? Miejmy nadzieje, że uniesie ciężar odpowiedzialności jakim jest noszenie Matrycy Przywództwa.


[youtube id=”WFX6WCj4B8I” width=”673″ height=”356″]

Angry Birds Transformers wyglądał na początku na wyścigówkę, ale jednak nie – zresztą nie do końca! To nie Angry Birds Go!, tutaj używamy Telepods’ów do odblokowania kolejnych postaci.

angry_birds_transformers


Pierwsze Telepody będą dostępne już 1 października na Toys R Us za około sześć dolarów (sztuka), ale znajdziecie tam również masę innych dodatków, więc miejcie oczy szeroko otwarte. Gra dostępna będzie na Androida i na iOS.


Gry podobne