Angels Online to darmowa gra MMORPG 2D osadzony w realiach fantasy, gdzie przeważa grafika wykonana w stylu anime. Gracz na początku staje przed wyborem jednej z wielu klas, których na chwilę obecną znajdziemy tutaj około piętnastu. 

Gracze stają do walki o jedno z czterech dostępnych królestw w świecie Angels Online. Może to być Aurora, Beast, Steel albo Shadow. Przechadzając się po tym świecie mamy wrażenie jakbyśmy byli w raju, widzimy wspaniałe sceny, rozległe równiny, piękne doliny, opustoszałe pustynie, szerokie oceany, upiorne krypty, majestatyczne lasy i bagna. Jednak potwory zamieszkujące każdy zakątek świata są jego nieodzowną częścią, a i wśród nich znajdziemy również te małe i słodkie po duże i przerażające bestie.


Angels Online oferuje nam ponad 40 klasowych umiejętności jak i setki zaklęć, które pozwolą stworzyć nam postać idealną. Dodatkowo mamy setki jak nie tysiące przedmiotów i broni jak i kompletny system Paper Moppet, więc gracze mają tutaj ciągle coś do roboty. Nudzić się nie będzie tutaj nikomu.

Dodatkowo ten droczny system wierzchowców, który pozwoli na zasiąść na grzbiecie słodkich zwierzaków jak żółwie, małe świnie, albo po prostu na koniach. Podczas walki nasz chowaniec nie tylko będzie nas wspierał w trudnych chwilach, ale również zacznie zdobywać nowe poziomy przez co stanie się jeszcze bardziej potężniejszy. Mało tego, w Angels online zagramy również w kilka mini gier jak „5 in a Row”, „Bingo” czy „Sikitcha”. To dobra odmiana, gdy już jesteśmy zmęczeni zabijaniem potworów.

Zdjęcia z gry:


Gry podobne