Może macie ochotę spróbować swoich sił w grze tekstowej na facebooku Ambrosia? Do najnowszych nie należy, ale mimo wszystko ma swoje zalety. Łączy w sobie cechy trzech różnych typów gier: strategii, społecznościowej oraz RPG. Jeśli chodzi o sam tutorial to nie ma wskazówek w postaci chmurek jak w innych grach, mamy po prostu odnośnik wskazujący interesujące nas informacje. Spokojnie można więc sobie przejrzeć dostępne funkcje. Jedni powiedzą, że to stare i niefunkcjonalne rozwiązanie, jednak ja wolę właśnie takie metody, gdyż mam powrót do tych info i nie muszę grzebać po necie w poszukiwaniu podpowiedzi.

Głównie bym zaliczył ten produkt do tekstowych gier. Mamy do wykonania masę misji, a także możemy wziąć udział w walkach z innymi graczami. Nie ma tu jakiejś animacji podczas czynności, po prostu dostaniemy info po wykonanej akcji o jej powodzeniu bądź o tym, że zawiedliśmy.


Jeśli przyjrzeć się grafice, choć jej jest bardzo mało, to widać że odnosi się do mangi. W grze każda czynność kosztuje nas tzw. Punkt akcji, ale szybko się one kończą, więc za dużo grania nas nie czeka. Polecam grę osobom, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu, a chcą ten co mają zabić ciekawą gierką. Oczywiście dokupić za realną kasę można ten punkty, ale czy to się opłaca?


Gry podobne