Śmiertelni bohaterowie Azeroth przenoszą walkę na terytorium Nadzorcy i wraz z sojusznikami wywodzącymi się z czterech paktów przypuszczają szturm na Czeluść w kolejnym rozdziale epickiej opowieści Shadowlands. Aktualizacja Okowy Dominacji (Chains of Domination) jest już dostępna!

Aktualizacja Okowy Dominacji wprowadza masę nowej zawartości dla Shadowlands, w tym:


  • Nowy obszar: Korthia – Na odkrycie czekają zadania i sekrety skrywające się w tej tajemniczej nowej krainie, którą Nadzorca wciągnął do Czeluści (The Maw).
  • Nowy rajd: Sanktuarium Dominacji – Czas zapuścić się w zdradzieckie, niezbadane zakamarki Torghastu w nowym rajdzie z 10 bossami – Sanktuarium Dominacji (Sanctum of Domination) – i stanąć do decydującego starcia z samą Królową Banshee – Sylwaną Bieżywiatr.
  • Nowe megapodziemia: Tazavesh, Zasnuty Bazar – Można przebierać wśród egzotycznych towarów oraz dziwnych stworzeń wystawionych na sprzedaż na Zasnutym Bazarze (Veiled Market) zamieszkiwanym przez tajemniczą rasę pośredników (Brokers). Punktem kulminacyjnym podziemi jest śmiały napad, w którym gra toczy się o wysoką stawkę: kradzież potężnych artefaktów z Azeroth!
  • Latanie w Shadowlands – Już teraz gracze mogą wzbić się w przestworza nad krainami czterech paktów: Bastionem, Maldraxxusem, Wszechknieją (Ardenweald) oraz Revendreth.
  • I wiele więcej – Gracze mogą się spodziewać 2 sezonu rozgrywek Mythic+ w Shadowlands (z nowym afiksem „Udręczenie”) oraz PvP, a także aktualizacji Torghastu, Wieży Potępionych, nowych ozdobnych zestawów pancerza, zwierzaków, wierzchowców i osiągnięć.

Źródło: Informacja prasowa


Gry podobne