Jeśli kochacie tytuły hack’n’slay i nieco upiorne klimaty rodem z wysp japońskich to przypominam Wam o istnieniu niszowej gry MMO Akaneiro, twór Americana McGee, stworzony dzięki wsparciu społeczności na Kickstarter. Ale co wyróżnia ową produkcję spośród setek podobnych? Otóż wyobraźcie sobie klimat Diablo w połączeniu z opowieścią o Czerwonym Kapturku – niezłe dziwa co nie? Ale tak naprawdę piszę dziś o tej produkcji tylko dlatego, że McGee udostępnił pierwowzór nowego bossa, który pojawi się niedługo w rozgrywce.Co ciekawsze nie jest to „facet” tylko Pani Bossowa, o której de facto wiemy na razie bardzo niewiele, a właściwie nic!

akaneiro boss 1


Jak dla mnie wygląda jak Gejsza, słodka niewinna i poczciwa kobiecina. Jednak czuje coś, że pod tą powłoką niewinnej istotki kryje się prawdziwa bestia!

Tylko teraz jak grać w Akaneiro jedząc sushi przed klawiaturą? Zapaskudzimy wszystko, choć wydaje się, że nadchodzi rozwiązanie i dla tego problemu. Twórca gry ogłosił niedawno, że powstanie wersja na urządzenia mobilne, a jak wiemy ciężej ryż wcisnąć w klawisze na tablecie skoro takowe nie istnieją.  

akaneiro bossGry podobne