Jak sami wiecie, Klan Rootles to jedna z dwóch specjalnych frakcji, czy tam szkół jak ktoś woli, która nadchodzi do gry MMO Age of Wushu. Dlaczego „rootless”? Gdyż większość członków klanu to eunuchy służące w pałacu. Tak, zostali oni wykastrowani i najpierw nauka sztuk walki miała im służyć tylko w samoobronie, ale od początku ich frakcja była wyśmiewana przez innych, przez co zaczęli się mścić na zwykłych ludziach, atakować i zabijać kolejno każdą żywą istotę. Dlatego właśnie oni znaleźli się na liście tych „złych” frakcji. Ich ulubioną bronią jest normalny miecz, którym – uwierzcie mi – potrafią się posługiwać po mistrzowsku.

Rootless-Clan-2


Do klanu Rootless możemy wstąpić na trzy różne sposoby:

  • Z zaproszenia automatycznego, wysyłanego do postaci, który trenowali Sunflower Manual do 25 poziomu.
  • Po siłowej kastracji przez klan Soul Breaking Formation
  • Poprzez niektóre zadania gracz może dostać rekomendacje do dostanie się do klanu (ale musi zostać najpierw wykastrowany).

 

Jak zostać wykastrowanym? Tylko najsilniejsi gracze to potrafią, członkowie Rootless atakują przyszłego członka dopóki nie zostanie na jego koncie niewielka ilość życia. Później pięciu z nich zakłada formacje Soul Breaking i dokonuje kastracji. Na to wszystko jest 2 minuty i trakcie całego procesu pojawia się losowy NPC zdolny uratować daną postać przed niechybną kastracją. Sądzę, że i inni gracze mogą nas przed tym uratować, choć oficjalnie o tym wzmianki żadnej nie ma. I póki co to wszystko co wiem na temat w/w klanu.  Gry podobne