Gra Adorable Home jest wyjątkowym symulatorem zarządzania domem na co dzień, która zgromadziła zarówno użytkowników Androida jak i iOS. Prosta i łatwa mechanika gry w Adorable Home może zaoferować wiele unikalnych wrażeń i chociaż założeniem jest, że jest to relaksująca gra, która nie wymaga dużo wolnego czasu, jej wyjątkowy urok sprawił, że od momentu premiery stała się jedną z najpopularniejszych gier.

Niezależnie od tego, czy popularność Adorable Home wynika z unikalnej, ale prostej mechaniki gry, kotów, gości, partnera czy zabawnych memów, które z niej wychodzą, gra z pewnością sprawiła, że ​​wielu fanów i obserwujących pragną więcej.


Jeśli dopiero zacząłeś grać w Adorable Home i nadal jesteś trochę zdezorientowany jej najbardziej podstawowymi funkcjami i atrakcjami, po prostu przejdź do naszego poradnika dla początkujących do gry Adorable Home, ponieważ obejmuje on wszystkie podstawy, które musisz zrozumieć, aby zacząć zdobywać miłość i inwestować, aby uzyskać jak najwięcej. Teraz, w tym nowym przewodniku Adorable Home, skupimy się na sposobach zdobywania miłości. Zajrzyjmy więc do tego uroczego domu i odkryjmy jak możesz zdobyć więcej miłości!

1. Inwestuj mocno w koty

Ponieważ Snow jest Twoim pierwszym kotem, zawsze powinieneś oszczędzać na zakup pozostałych kotów w sklepie, aby uzyskać więcej dopalaczy miłości. Każdy kot kosztuje 600 miłości, a odzyskanie tego zajmuje tylko chwilę, więc jeśli chcesz zacząć inwestować miłość w najbardziej efektywny sposób, to ulokowanie zarobionej miłości w urocze kociaki powinno mieć najwyższy priorytet.


Każdego kota można rozpieszczać poprzez 3 minigry kilka razy dziennie. Za każdym razem daje nam to 80 miłości lub 160, a jeśli obejrzysz reklamę, możesz zarobić od 240 do 480 miłości za jednym zamachem. Oczywiście, niektóre koty czasami będą chciały zostać same, więc odzyskanie 6 stówek, które zainwestowałeś, kiedy go kupiłeś, może zająć trochę więcej czasu. Ale większość kotów będzie gotowa na spotkanie z Tobą kilka razy dziennie.

Oprócz niewielkiej ilości miłości jaką otrzymujesz za głaskanie każdego kota, obcinanie mu paznokci i za prysznic, posiadanie wszystkich 12 kotów oznacza również, że masz 12 okazji, aby uzyskać więcej miłości. Rozbieżność związana z ilością miłości, którą otrzymujesz, gdy każdy kot skończy swój posiłek, może zależeć też od tego, czym go karmisz.

Chociaż najdroższa karma, suszone ryby morskie, kosztuje tylko 35 miłości, czyli tylko o 23 więcej niż najtańsza karma dla kotów, czas potrzebny na odświeżenie wynosi tylko 9 minut, czyli dużo krócej niż 3 godziny oczekiwania na jedzenie. Jeśli naprawdę chcesz zaopatrzyć się w dużo miłości, karmienie wszystkich 12 kotów suszonymi rybami morskimi jest najskuteczniejszym sposobem na zdobycie większej miłości od swoich kotów.


2. Sprawdzaj nocą ogród pod kątem świetlików

Chociaż nie przyniesie ci to wiele miłości, nadal jest to widok, który warto zobaczyć, jeśli grasz w tę grę w nocy. Każdy świetlik może dać ci od 10 do 20 punktów miłości po stuknięciu. Nie czuj się źle, jeśli stuknięcie jednego lub kilku nie da ci niczego, ponieważ jest to całkowicie losowe.

3. Upewnij się, że przyciągniesz więcej odwiedzających

Jednym z ekscytujących aspektów Adorable Home jest radość z projektowania własnego domu wraz z ogrodem, sypialnią i łazienką. Chociaż w chwili pisania tego tekstu łazienka nie została jeszcze wdrożona, umeblowanie każdej z 3 lokalizacji pełnymi meblami i innymi materiałami ekspozycyjnymi może przynieść wiele godzin zabawy.

Chociaż Adorable Home ułatwił klasyfikację przedmiotów i mebli przed zakupem, nadal bardzo możliwe jest kupowanie przedmiotów, których nie będziesz mógł umieścić w swoim domu.

Na początku każdy zakupiony mebel lub przedmiot może wydawać się wydatkiem, biorąc pod uwagę, że same w sobie nie zdobywają miłości i mają wartość, którą można przypisać głównie efektom wizualnym. Mimo to większość kupowanych przedmiotów może przyciągnąć określonych gości. Ci zaskoczeni goście nie tylko Cię odwiedzają, ale także mogą dać ci miłość podczas niektórych wizyt.

W związku z tym meble i przedmioty, które umieszczasz w swoim domu, nadal mogą być uważane za inwestycję, chociaż pod względem wydajności, jeśli chodzi o zdobywanie większej ilości miłości, nie należy traktować tego priorytetowo przed zebraniem wszystkich 12 kotów. Podobnie, nadal warto kupić trochę więcej, niż możesz użyć za jednym razem, ponieważ niektóre rodzaje odwiedzających mogą cieszyć się bardziej z niektórych rodzajów przedmiotów, które rozłożyłeś w swoim domu.

4. Skorzystaj z ofert dla dodatkowej miłości

Stuknięcie w miłość, którą masz w prawym górnym rogu ekranu, otwiera całe menu sposobów na zdobywanie miłości. Oprócz kupowania jej za prawdziwe pieniądze i otrzymywania 10 razy darmowej miłości dziennie, jeszcze więcej można zarobić za pomocą banera „Więcej” obok darmowej miłości. Stuknięcie w niego, a następnie przycisku „OK” otwiera listę zadań, które możesz wykonać, aby zdobyć mnóstwo darmowej miłości w Adorable Home.

Zwróć uwagę, że wszystkie te wyczyny wymagają grania w inną grę mobilną niż Adorable Home. Podobnie, jeśli grałeś w którąkolwiek z tych gier i osiągnąłeś wymagany cel przed zobaczeniem oferty w Adorable Home, nie będzie się ona liczyła. Różna ilość miłości, jaką można zdobyć wskazuje na trudność celu. Na początek weź najpierw te, które nie nagradzają Cię dużą ilością miłości i dokładnie przeczytaj cel, ponieważ niektóre mogą wymagać wydawania prawdziwych pieniędzy.

5. Daj swojemu partnerowi najlepszy posiłek

W Adorable Home można przygotować dla swojego partnera różne posiłki. Dzięki kilku możliwościom wyboru dania głównego, przystawki, deseru i samego pudełka bento, przygotowywanie posiłku może przynieść konkretne zyski, gdy będziesz codziennie wypróbowywać różne kombinacje.

Choć początkowo uważaliśmy, że droższe kombinacje posiłków mogą mieć wpływ na to, ile miłości zarobisz od partnera, okazuje się, że nie jest to do końca prawdą.

Opierając się na rzeczywistych doświadczeniach, pomimo różnic w ilości zdobytej miłości, przy użyciu sushi jako dania głównego, sashimi jako przystawki i wagashi jako deseru, wszystko zapakowane w japońskie pudełko bento to jedyna kombinacja, która przyniosła nam ponad 1000 miłości od naszego partnera. Możliwe, że nadal możesz zarabiać mniej na tej samej kombinacji i być może będziesz w stanie uzyskać to samo od różnych innych, ale na razie jest to najlepsza kombinacja jaką znamy.

Biorąc pod uwagę wszystkie inne możliwe jeśli chodzi o źródła miłości w Adorable Home, chcieliśmy rozważyć specjalną funkcję kodu w ustawieniach gry jako źródło darmowej miłości. Jeśli jednak chcesz spróbować szczęścia w zdobywaniu specjalnych kodów od HyperBeard, aby zdobyć dodatkową miłość w Adorable Home, możesz śledzić je na dostępnych kanałach społecznościowych. W chwili pisania tego tekstu nie opublikowali żadnych nowych kodów, ale mam nadzieję, że coś się pojawi w związku z ich następnym kamieniem milowym lub aktualizacją gry.

To podsumowuje nasz przewodnik po miłości do Adorable Home. Biorąc pod uwagę ilość godzin, jakie może zająć ci zakup wszystkich 12 kotów i wypełnianie domu meblami, zapewnia to satysfakcjonujące wrażenia poza miłością w grze, którą możesz później zdobyć. W każdym razie mamy nadzieję, że nauczyłeś się czegoś nowego i spodobało Ci się czytanie tego przewodnika. Jeśli odkryjemy więcej wskazówek lub sztuczek, z przyjemnością Was o tym poinformujemy!


Gry podobne