Monachijski wydawca gier przeglądarkowych, Travian Games, właśnie ogłosił, że jeszcze w listopadzie tego roku ruszą zamknięte testy beta nowej gry via www Admiral: Caribbean Empires.

Gra została po raz pierwszy zapowiedziana zeszłego lata i ruszy z otwartą betą na początku przyszłego roku. Zamknięte testy beta powinny trwać około trzech tygodni, więc każdy pirat któremu uda się do nich zakwalifikować będzie mógł nieco postrzelać do różnego rodzaju celi poruszających się po wodzie.

Co trzeba zrobić, aby dostać się do CBT? Tego nikt dokładnie nie określił, ale warto zapisać do newslettera na stronie gry i być może on okaże się bramą do testów. Przez całe CBT wyróżnieni gracze będą proszeni o udział w ankietach, które będą przekazywane programistom. Z pewnością każdy szczęśliwiec skupi się na wydajności gry, dzięki nim zostaną usunięte awarie itp.

Admiral: Caribbean Empires pozwoli nam się przenieść na Karaiby do wieku XVIII, gdzie będziemy mogli dołączyć do jednego z sześciu krajów, zajmiemy się handlem, budową flot, którą stoczymy liczne morskie bitwy. Całość okraszona jest piękną grafiką 3D i oby działała dobrze na naszych przeglądarka, choć podobno ma też istnieć klient gry instalowany na naszych komputerach.