Planeta Erion została niemalże całkowicie opanowana przez sztuczną inteligencję, przez roboty (A.I.). Odcięci od reszty wszechświata, Ci którzy ocaleli, muszą podjąć ciężką decyzję, muszą stawić opór ciemiężycielowi. Ileż można być niewolnikiem maszyn?I tutaj wkraczamy my, to nasze decyzje zdecydują o losach ludzkości, o jej zwycięstwie, albo totalnej eksterminacji.

Jak wspomniałem wcześniej, akcja gry A.I. Invasion przenosi Nas na planetę Erion opanowaną przez maszyny. Gracze zostają wrzuceni w różnego rodzaju miejsca jak dżungle, opuszczone fabryki jak i w nieprzyjazne dla życia tundry. Tym samym możemy odkrywać każdy skrawek planety, a wszystko co Nas otacza zostało pięknie zaprojektowane w 3D.


Jednak oprócz imponującej grafiki czekają Nas tutaj ciężkie batalie i hardcorowa akcja, gdyż maszyny można tylko pokonać dzięki perfekcyjnemu zbalansowaniu umiejętności, taktyki i specjalnych przedmiotów. Misje ukończone z sukcesem zostają nagrodzone punktami doświadczenia i kredytami, które gracze mogą wydać do ulepszeń postaci jak i na wiele innych rzeczy w grze. W miarę postępów odblokowujemy nowe tereny, a co się z tym wiąże – nowe przygody.

Gracze w A.I. Invasion mogą wykonywać misje samodzielnie, albo w grupach jak i dołączać do walk PvP. Gra przygotowana jest przez GameArt (Holy War) i obecnie znajduje się w fazie testów Alpha. Gdy tylko pojawi się oficjalna wersja to przygotujemy jej pełną recenzję.

[youtube id=”suNcvJ_kGVg” width=”633″ height=”356″]Gry podobne