5Street jest to gra taneczna znana również pod nazwą ShowUp, w którą możemy bawić się za darmo z tysiącami użytkowników z całego świata. Tworzymy własnego awatara, którego można przebierać w kreacje rodem ze światowych wybiegów i tańczyć z nimi przy najlepszych kawałkach. W tej wiodącej grze MMO o tańcu i muzyce możemy udowodnić, że jesteśmy najlepsi na świecie pod względem kreowania własnego wizerunku jak i budowania najnowszych kroków tanecznych na parkietach całego świata.

Opis gry 5th Street

W kreowaniu stroju dla naszej postaci w 5th Street możemy wzorować się na najnowszych trendach z realnego życia, dobierać odpowiednią bieliznę, spodnie, bransoletki, kolczyki czy inne dodatki. Możemy sprawić, aby nasza postać wyglądała fantastycznie, była sexy, mądra i co najważniejsze stylowa.


showup-3

Najlepsza gra o tańcu

Możemy tańczyć ile tylko dusza zapragnie, wyrazić w nim siebie, albo spróbować stworzyć fantastyczną choreografię. W jednej sali może zatańczyć jednocześnie do 30-tu graczy, każdy możemy prezentować unikalny styl, czy to klasyczny czy uliczny. Pokaż wszystkim swoje ruchy, rozmawiaj i dziel się doświadczeniem z innymi graczami, a nawet możesz porozmawiać z nimi na czacie online z wideo na żywo. System Friend pozwoli nam trzymać rękę na pulsie i wiedzieć co w danej chwili robią nasi znajomi.

5Street oferuje nam pokaźny zestaw najnowszych kawałków tanecznych z całego świata. Wiele parkietów czeka na nas, gdzie zaprezentujemy to co mamy najlepsze, to co potrafimy – pokażemy kto tutaj naprawdę ma talent. Pokaż jak bardzo kochasz muzykę.


Zdjęcia z gry


Gry podobne