Chyba każdy z nas kiedyś oglądał mecz piłki nożnej, a ilu pasjonatów tego sportu marzy, aby mieć kiedyś własną drużynę piłkarską? Ilu z Was chciało brać udział w mistrzostwach i wygrać najcenniejszy puchar blisko Waszemu sercu? Macie okazję te marzenia urzeczywistnić, choć wirtualnie, ale gra na nk 11×11 da Wam choć po części satysfakcje z prowadzenia własnej drużyny, szkolenia jej, rozbudowywania stadionu tak jak tylko to Wy widzicie. Już teraz zza klawiatury macie okazję przeżyć niesamowite emocje piłkarskie.  W grze na nk 11×11 gracz wciela się w rolę menadżera drużyny piłkarskiej, nasz początkowy skład nie ma doświadczenia, nie ma praktyki, ale dzięki nam się to zmieni, chęci są, trzeba to wykorzystać.

gra na nk 11x11 003


 Na początku to wszystko może nas przytłoczyć, ale chcemy mieć drużynę to trzeba poznać wszystkie zajęcia związane z jej prowadzeniem. Liczne zadania, tutorial, który raz za razem wciska nam kolejną porcję wiedzy, oj zakręci się Wam w głowach. Zajmiemy się tutaj dosłownie wszystkim, należy przygotować drużynę, prowadzić jej treningi, nadzorować rozwój naszych zawodników, a także przyglądać się postępom i technikom innych drużyn, które już po części odniosły tutaj sukces. Dodatkowo jako poważny zespół musimy wybudować stadion i dbać o to, aby pomieścił ciągle przybywających kibiców.

gra na nk 11x11 001

Myślicie, że w grze na nk 11×11 ograniczymy się tylko do rozgrywek krajowych? Nie, dostaniemy również własną narodową reprezentację i wtedy możemy starać się i puchar, puchar mistrzów świata. Tak jak w Polsce mamy PZPN tak i tutaj zakładane są różnego rodzaju unie, które mogą prowadzić rozgrywki między sobą, albo wyzwać na turniej inną unie. Zebraliśmy drużynę, więc czas na nasz pierwszy mecz, możemy rozstawić graczy wg naszego widzi mi się, ale pamiętajcie, że każdy z nich ma inne umiejętności, jeden jest dobry w ataku, a inny w obronie, zwrócić na pewno na to należy uwagę. Później wybieramy naszą taktykę, można nawet ustawić czy chcemy prowadzić zbilansowany mecz, czy też skupić się na ofensywie albo defensywie.


gra na nk 11x11 002

Jak już uzbieramy troszkę grosza w grze 11×11 to warto zajrzeć na giełdę piłkarską, gdzie znajdziemy ogromną bazę graczy, których możemy wykupić, ale Ci najlepsi są drodzy, więc na początku możemy patrzeć tylko na nich z zazdrością, ale w dalszej rozgrywce na pewno będą nasi. W sumie jeśli znajdziemy kogoś kto zechce się wymienić to nie trzeba tracić kasy, ale czasem można wziąć od znajomego o wiele gorszego zawodnika, nie dajcie się oszukać.

Kontakt z innymi graczami niewątpliwi ułatwia nam czat w grze, a dodatkowo organizowane zawody na pewno nie pozwolą nam się nudzić i zmobilizują do dalszego działania. A nóż to nasza drużyna będzie w gazecie, która ukazuje się grze!


Podsumowując gra na naszej klasie 11×11 jest to sportowa gra dla fanów piłki nożnej, poruszy Wasze serca, uruchomi taktyczne myślenie, a dzięki temu będziecie mogli w 100% wykorzystywać siłę drzemiącą w waszym zespole. Może wielu z Was dzięki tej grze odkryje w sobie uśpiony talent menadżerski. Gra 11×11 nie jest już świeżym tytułem, bo znamy ją od dawna z angielskiej wersji udostępnionej na portalu facebook, ale już teraz zielona murawa ślni swoim blaskiem w polskiej wersji na nk.


Gry podobne