Nikt nie może powiedzieć, że piłka nożna jest nie popularna. Zderzenie różnych umiejętności, litry potu, emocje kibiców, głos spikerów i komentatorów, w żadnym ze stadionów nie będziesz się nudzić. Tutaj przedstawiam wam grę online, manager piłkarski – 11 x 11.

W 11 x 11 fabuła oparta została na dzikim świecie piłki nożnej w formie darmowej gry przez przeglądarkę. Nie ma potrzeby pobierania żadnych klientów.  W przeciwieństwie do innych gier na przeglądarkę, gdzie są czasy, że system AI przejmuje inicjatywę, tutaj masz pełną kontrolę nad zespołem 11 x 11.


Opis gry 11×11

Pełny potencjał zespołu zależy od każdego twojego działania, które podejmujesz. Twoi gracze na przykład mogą rozwijać swoje umiejętności poprzez serię szkoleń i gier. Każdy piłkarz ma sześć atrybutów: umiejętności, zmęczenie, morale, położenie, połączenie szkoleń i wieku. Umiejętności wskazują wrodzone umiejętności zawodników zgodnie z ich pozycją. Są to umiejętności dryblingu jak i moc strzału. Morale zależy nie od nas, a od tego czy drużyna wygrywa czy przegrywa, ale wynajmując psychologa możemy je podnieść. Jednak należy pamiętać, że wrodzone umiejętności gracza rosną jaką pierwsze, więc trzeba umiejętnie dobierać względem gracz-pozycja. Wreszcie wiek, gracz po osiągnięciu 40 lat musi wycofać się z zespołu.

11 x 11 różni się od innych gier na przeglądarkę strategią, przygotowaniami i emocjami. Każda część gry została stworzona, aby cieszyć się piłka nożna przed swoim ekranem. Zagraj w 11 x 11, w grę, która z pewnością wciągnie Cię do akcji i przyniesie wiele emocji nawet w twoim fotelu przed komputerem.


Gry podobne