Poradniki do Tribal Wars 2

Witajcie na stronie z poradnikami do Tribal Wars 2 (Plemiona 2)

Informacje zawarte na tej stronie mają na celu pomóc graczom poznać grę Wizerunek Paladyna (Rycerza)od samych podstaw i dlatego postaramy się codziennie opisywać szczegółowo każdy nowy element gry, który wpływa na rozwój waszych imperialistycznych zapędów. Dzięki poradnikom poznacie wszelkiego rodzaju jednostki, działania kolejnych budynków jak i pojawią się tutaj wszelkie informacje i nowości na temat samej gry.

Gra Tribal Wars 2 przeniesie nas w czasy średniowiecza, gdzie każdy gracz na początku kontroluje niewielką wioskę, którą rozbudowując może podnieść do rangi imperium. Jednakże nasza wioska nie jest jedyną w świecie gry i trzeba liczyć się z innymi władcami, którzy chętnie przejmą nasze wioski, w które włożyliśmy tyle pracy, dlatego zarówno strategia ofensywna jak i obronna są klucze do zwycięstwa. Oczywiście i my sami możemy stworzyć armię i ruszyć na podbój nowych osad, ale wcześniej czy później będziemy potrzebowali sojuszu, tytułowego Plemienia, które będzie wspierało nas w walce i obronie, będzie z nami na dobre i złe.

Czy jesteś gotów, aby podbijać nowe wioski?

Poznanie zasad panujących w grze Plemiona 2 to bardzo ważna sprawa, dlatego poświęciliśmy na to cały dział na Deserciku. W dużej mierze korzystamy z angielskiej wiki, która pozwala nam pozyskać szybciej najważniejsze informacje o samej rozgrywce i działających w niej systemach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *