Pirates of the Caribbean: Tides of War – marcowa aktualizacja

Mobilni gracze korzystający z uroków gry Pirates od the Caribbean na pewno ucieszą się z nowego rozdziału Jewels of Atlantis. Jak sama nazwa wskazuje, tematyka kręcić się będzie wokół klejnotu i to nie byle jakiego, magicznego, rodem z Atlantydy. Posiadaczowi klejnot daje moc władania zarówno życiem jak i śmiercią. Przejście nowego rozdziału pozwala nam uzyskać nowy żaglowiec HMS Endeavour.

Stratedzy wykażą się swoimi umiejętnościami także podczas licznych wypraw do Jaskini Otchłani (Cave of the Abyss), gdzie również dzięki powtórkom bitew innych graczy dostaniemy możliwość poznawania nowych strategii, uczenia się na błędach, a co dzięki temu poprawienia skuteczności na polu walki. Lekko nie będzie bo w jaskini czekają na nas nowi wrogowie, a bez poznania ich słabości ciężko nam będzie stawić im czoła. Wykonanie wyzwania pozwoli nam uzyskać do 3 gwiazdek.

Przedświąteczna aktualizacja przynosi nam także możliwość udoskonalania statków aż do 25 poziomu.

Jacek Jagusiak Autor

Pasjonat gier MMO i typowo społecznościowych aplikacji. Redaktor naczelny portalu Desercik i twórca wielu innych portali nie tylko o grach. Codziennie porusza zagadnienia związane z marketingiem internetowym na swoim prywatnym blogu. Wieczorami czas spędza z córką, a gdy zaśnie zaczynać grać... grać w to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *