Nie dawali jej szans, ale gra Paladins notuje wzrosty w OBT

Jak doskonale wiecie, gra Paladins wystartowała w zeszłym tygodniu z testami open beta i według oficjalnych informacji pochodzących od wydawcy, studia Hi-Rez, start OBT okazał się sukcesem. Już pierwszego dnia testów do gry dołączyło ponad 100 tysięcy nowych graczy. To powinien być bolesny pstryczek dla tych, którzy twierdzili, że Paladins to zwykły, kolejny klon Overwatch i nie ma szans na jakikolwiek sukces. Jednak projekt póki co ma się dobrze i jak się okazuje na rynku jest miejsce dla obydwu produkcji.

Wspomniana gra jest także jedną z obecnie najpopularniejszych gier na platformie Steam i na czas pisania tego newsa zajmuje ona trzecie miejsce tuż za Warframe czy War Thunder.

Tak trzymać dalej…

Jacek Jagusiak Autor

Pasjonat gier MMO i typowo społecznościowych aplikacji. Redaktor naczelny portalu Desercik i twórca wielu innych portali nie tylko o grach. Codziennie porusza zagadnienia związane z marketingiem internetowym na swoim prywatnym blogu. Wieczorami czas spędza z córką, a gdy zaśnie zaczynać grać... grać w to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *