Bigpoint święta przenosi do każdej swojej gry, tym razem trafił kod bonusowy do właścicieli ogrodów zoologicznych w przeglądarkowej symulacji ZooMumba. Specjalny kod bonusowy pozwoli wam usprawnić praće w warsztacie i zakładzie recyklingu. Wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać kod „recykling”, a na wasze konta powędrują trzy Super Filtry jak i tyle samo eliksirów dla rzemieślników plus jedna, średniej wielkości skrzynia z niespodzianką.

Pamiętajcie jednak, że na wykorzystanie powyższego kodu macie czas do końca roku, więc lepiej nie odkładać tego na Sylwestra.


kod bonusowy

Dodatkowo wydawca przygotował dla nas specjalny event z okazji świąt, podczas którego możemy zbierać cukierki, owoce, a także pyszne, świąteczne pierniczki.

Wydarzenie rozpoczęło się już wczoraj i możecie z niego korzystać do 29 grudnia. Za zebrane materiały możecie otrzymać w nagrodę nowe zwierzaki na wybiegi, tym samym poznacie zimorodki czy nawet rysie kanadyjskie. Nie zabraknie licznych dekoracji, więc zabierajcie się do pracy.Gry podobne