Studio Gazillion Entertainment ogłosiło dziś, że najnowsza aktualizacja oznaczona numerkiem 1.2 do gry MMORPG Marvel Heroes jest już dostępna na światowych serwerach. Wraz z tym patchem dostajemy możliwość zagrania nowym superbohaterem, którym jest nikt inny jak Emma Frost. Owa Pani obdarzona zdolnościami telepatycznymi, potrafiąca zmieniać się w diament, a nawet kontrolować T-Rex’a jest już w zasięgu Waszych dłoni.

Dodatkowo gracze mogą teraz wybierać spośród różnych poziomów trudności: Normal, Heroic czy Super Heroic. Tak więc możemy zacząć od normalnej rozgrywki, aby po niewielkim treningu ruszyć do hardcorowej rozgrywki.


Pojawiła się również nowa strefa – Queens Bank Heist, więc czeka na Nas kolejna, ciekawa misja, w której zmierzymy się z niesławną Black Cat.

Ulepszony został także system obrony, pojawiły się nowe relikty i przedmioty artefakty jak i inne ulepszenia, które pozwolą szybciej zdobywać doświadczenie, skalować swoją moc i wiele więcej.

Aby zobaczyć pełną listę zmian jakie nastąpiły dziś w Marvel Heroes zajrzyjcie tutaj (strona docelowa została usunięta i link nie działa).Gry podobne