Na oficjalnym profilu, na Facebooku, znajdziemy informacje o najnowszej aktualizacji jaka zbliża się do gry Clash of Clans. Supercell mimo wszystko strasznie niechętnie daje nam większe porcje informacji, ale bazując na tym co już ujawniono możemy powiedzieć, że zima nadchodzi i śnieg zasypie wszystkie bazy. Macie już gotowe odśnieżarki? 

Dodatkowo, aby utrzymać świąteczny klimat w naszej bazie postawiona zostanie choinka, pod którą pojawią się co pewien czas prezentu do odebrania, głównie wspomniano o eliksirze i innych surowcach, ale co do tego jeszcze nie mam pewności.


Kolektor zyskuje nowe poziomy

Supercell głośno zapowiada, że w najbliższej przyszłości pojawi się również 12-ty poziom Kolektora Eliksiru, a Wiertło Mrocznego Eliksiru od siódmego poziomu ratusza może być już tworzone w naszej bazie.

nowy poziom kolektora

Mało tego, po wprowadzeniu zimowej aktualizacji będziemy mogli budować ulepszone wieżyczki łuczników, które zaatakują wroga ze zdwojoną prędkością. Zobaczcie jej działanie na poniższym filmiku, gdzie przedstawiono różnice między starą, a nową wieżyczką:


[youtube id=”wAopGbATf_A” width=”633″ height=”356″]

Dodatkowo po rozbudowaniu Town Hall (Ratusza) na poziom 10 będzie dostępny nowy poziom Gigantów, ulepszymy je na 7 level.

giganci na poziom 7Gry podobne