Blizzard nie próżnuje, wprowadzając do swojej bardzo popularnej karcianki kolejne nowości i dodatki. Tym razem będzie to Karczemna Bójka, nowy tryb, z którym przyjdzie nam się zmierzyć już wkrótce.

Będzie ona odbywała się raz na tydzień i za każdym razem jej zasady będą lekko zmodyfikowane. Możemy np. otrzymywać gotowe talie albo wykuwać je podobnie jak na arenie. Niezależnie od tego, jakie atrakcje będą na nas czekały w danym tygodniu, cel zawsze będzie jeden – pokonać jak największą ilość przeciwników i dobrze się przy tym bawić. Rywalizować będziemy mogli z losowymi przeciwnikami lub ze znajomymi z naszej listy kontaktów.


Hearthstone - screen 1

Kto będzie mógł dołączyć do tej karczemnej bijatyki? Każdy, kto posiada bohatera na poziomie 20 i ma na tyle odwagi, by nacisnąć nowy, czwarty przycisk na ekranie głównym, który pojawi się tam niebawem. Nagrodą może być standardowy pakiet kart, niestety, tylko jeden na każdy tydzień.

Nowego trybu, tuż po wprowadzeniu, zakosztujemy za darmo. Po pewnym czasie będziemy jednak musieli tą przyjemność opłacać złotem.


Wraz z aktualizacją 2.7, do gry zostaną także dodane skórki dla bohaterów, które będziemy mogli zakupić za prawdziwe pieniądze. Nie dadzą nam one jednak żadnych bonusów, oprócz tego, że będą ciekawie wyglądać oraz zmienią wystrój planszy, na której będzie toczyć się rozgrywka.


Gry podobne