Studio ChangYou nie jest zbytnio znane na rynku europejskim, ale uwierzcie mi mają obszerny zestaw gier online. Dowiedzieliśmy się ostatnio, że właśnie oni szykują coś nowego na rynku chińskim, dokładnie będzie to next-genowe MMO Xuanyuan Sword Online, która jest znana również jako Xuanyuan Sword 7 Online, stworzona na bazie silnika Darkfire i znajdziemy tutaj możliwości walki na lądzie, morzu i w powietrzu, a wszystko możecie podejrzeć na najnowszym zwiastunie:

Popularny system pogody i czasu wpłynie na rozgrywkę bezpośrednio, jak choćby im gorsza wokół nas będzie pogoda tym wolniej poruszać się będzie nasza postać itp. Do gry ma zostać dodany system słabości bossów (dziwnie to brzmi), chodzi o to, że niektóre części ciała danego stwora będą bardziej, albo mniej podatne na ataku, coś jak w Monster Hunter.


Ciekawie również zapowiada się tzw. system „forge”, który pozwoli nam mieszać i dopasowywać do siebie różnego typu przedmioty tworząc tym samym zupełnie coś nowego. Fani Guild Wars 2 doskonale wiedzą o czym mówię.

Xuanyuan-Sword-Online-screenshot-1

 

Xuanyuan Sword Online póki co jest w fazie deweloperki, ale twórcy obiecują, że zagramy w CBT jeszcze w tym roku – zobaczymy czy dotrzymają słowa bo do końca produkcji jeszcze daleko.Gry podobne