Studio Wargaming ujawniło dziś szczegóły najnowszej aktualizacji do World of Tanks oznaczonej numerkiem 8.10, w której zobaczymy nowe, japońskie czołgi. Tego jeszcze nie było. Co więcej nowa nacja, czytaj Japonia, otrzyma już na starcie aż 14 maszyn ciężkiego kalibru. Wśród nich pojawi się jeden czołg premium o nazwie Chi-nu Kai (Tier 3). Oczywiście oprócz niego możemy wybierać pomiędzy czterema lekkimi czołgami i dziewięcioma średnimi.

Jednak nie samymi czołgami człowiek żyje i pojawią się również po aktualizacji liczne udoskonalenia jeśli chodzi o grafikę. Głównie skupiono się na poprawie systemu oświetlenia, gdzie poprawiając, albo inaczej, udoskonalając efekty jakie daje choćby słońce, wszystko dookoła stanie się bardzie realistyczne i przejrzyste. Oczywiście gra cieni również będzie odgrywała tutaj bardzo ważną rolę.


Niestety World of Tanks 8.10 jest dalej tajemnicą jeśli chodzi o czas premiery, ale skoro Wargaming zaczyna ujawniać nowe informacje to sądzę, że kwestia wprowadzenia zmian to kilka dni, maksymalnie tygodni. 

feat-world-of-tanks japonskie czolgi

Gry podobne